:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Mocne uderzenie w piątkowy wieczór w Zgrzycie

Kiedy: 2017-11-10 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Mocne uderzenie piątkowy wieczór Zgrzycie - zdjęcie, fotografia

Fabryka Kultury Zgrzyt zaprasza w piątek 10 istopada na koncert  4 zespołów : HighFly, Steel Habit, Active Core i Darwin. Start o godz. 20:00.

Pomimo, że trzy pierwsze to zespoły warszawskie, to każdy z nich w jakiś sposób związany jest z Ciechanowem. 

HIGHFLY to czterech gosci grających mieszankę stonera/grunge/funka, dużo energii, sporo chaosu, zero nudy. Członkowie udzielali się wcześniej w ciechanowskich kapelach takich jak Fadead i Jutro Wieczorem. Na koncie kilkanaście koncertów w całej polsce, 3 single i EP "Or Die"

STEEL HABIT zawita  do Ciechanowa świeżo po wydaniu swojgo  EP.  Zespół związany z miastem postacią wokalisty zaprezentuje material zarówno z nowego wydawnictwa jak i starsze numery. Niezaszufladkowani w jednym gatunku jak sami mówią graj po prostu metal. Byle by kopało.

ACTIVE CORE istnieje od 2012 roku, w pełnym składzie od 2014. W ich muzyce klasyczne rockowe wątki przeplatają się z thrash a nawet deathmetalowym wokalem oraz progresywną strukturą.
Teksty traktują o problemach współczesnego społeczeństwa i duchowych rozterkach, ubierając je w klasycznie metalową formę.
Chociaż sam zespół istnieje krótko, tworzą go muzycy o dużym doświadczeniu . Podobnie jak w wypadku SH wokalista jest ciechanowianinem. 

DARWIN to świeża  krew ciechanowskiej sceny muzycznej. To będzie ich debiutancki koncert. 

Mocne uderzenie w piątkowy wieczór w Zgrzycie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Koncerty, Ciechanów - więcej informacji