:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C zamglenie

MKS wysoko wygrał z Bugiem i awansował w tabeli (zdjęcia)

Zmiana na ławce trenerskiej podziałała mobilizująco na zawodników MKS-u Ciechanów. W środowym "meczu przyjaźni" z Bugiem Wyszków zielono-biało-czerwoni nie dali rywalom żadnych szans.

Nowy duet trenerski - Tomasz Piasecki i Marek Sobiech, nie dokonali zbyt wielu zmian w wyjściowej jedenastce. Warto odnotować jedynie powrót między słupki Rafała Olszewskiego. Spotkanie ułożyło się po myśli gospodarzy, którzy już do przerwy prowadzili różnicą dwóch bramek. Na listę strzelców wpisali się Marcin Kruczyk i Konrad Cichowski. Druga połowa pokazała, że "dzień konia" miał właśnie Cichowski, który dorzucił kolejne dwa trafienia i skompletował hattricka. Przyjezdni też mieli swoje szanse, albo bardzo dobrze w bramce gospodarzy spisywał się wspomniany Olszewski.

Dzięki porażce Mazovii z Pogonią, MKS powrócił w tabeli na drugą pozycję. W najbliższą sobotę (17 maja) zagra na wyjeździe z osiemnastą w stawce Ostrovią Ostrów Maz. Początek meczu o godz. 17:00.

MKS Ciechanów - Bug Wyszków 4:0 (2:0)

Bramki: 33' Kruczyk, 37', 62' i 78' Cichowski.

Skład MKS: R. Olszewski; Litun, Podsiadlik, Witak, Martin (80' K. Olszewski); Lemanek, Mroczek (84' Kwiatkowski), Cichowski, Matusiak (76' Ładziński), Kruczyk (80' Sosnowski); Żylski.