:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

MKS rozstrzelany w Ząbkach

Piłka Nożna, rozstrzelany Ząbkach - zdjęcie, fotografia

Zimny prysznic, po zwycięskich derbach z Mławianką, spotkał piłkarzy i sympatyków MKS-u Ciechanów. Drużyna znad Łydyni w sobotę została rozbita przez Ząbkovię.

Pierwsza połowa meczu w Ząbkach nie zwiastowała pogromu. To gospodarze co prawda posiadali inicjatywę, jednak ich ataki nie przekładały się na większe zagrożenie pod bramką Nowińskiego. W końcu w 35 minucie Ząbkovia otworzyła wynik spotkania, a na listę strzelców wpisał się Piotr Augustyniak. Jednobramkowe prowadzenie gospodarzy utrzymało się do przerwy. Po zmianie stron na boisku istnieli tylko piłkarze z Ząbek. Zaraz po wznowieniu gry na 2:0 podwyższył były zawodnik MKS-u, Konrad Cichowski. Kwadrans później było już 3:0, dzięki trafieniu Szulakowskiego. W ostatnich dwudziestu minutach meczu Ząbkovia jeszcze trzykrotnie trafiła do siatki, pokonując ostatecznie ciechanowian aż 6:0.

Ekipa z Ciechanowa po pięciu kolejkach zajmuje dziesiąte miejsce w stawce. W sobotę (8 września) o godz. 16:00 zagra u siebie z siódmą Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Ząbkovia Ząbki - MKS Ciechanów 6:0 (1:0)

Bramki: 35' Augustyniak, 46' Cichowski, 61' Szulakowski, 71' Kozik, 82' Bella, 86' Przygoda.

Skład MKS: Nowiński; Kiełkiewicz (80’ Załęski), Borowiec (86’ Miechowski), R. Matusiak, Sepczyński, Janakakos (84’ Chocholski), Tosik, Kamiński (69’ Dąbrowski), Żółtek (52’ Ładziński), Tabaka, D. Matusiak (75’ Żbikowski)

• Gość - niezalogowany 2018-09-03 20:11:01

Ząbki lepsze od tych dziadów, nie piłkarzy.

• Gość - niezalogowany 2018-09-04 08:31:12

Jak to?Załęski od razu po przerwie i byłoby co innego.Ewidentny błąd Panie Trenerze.Od następnego meczu na szpicy Załęski Dawid

• Gość - niezalogowany 2018-09-04 12:13:11

A pytali się kto strzeli bramkę

• Gość - niezalogowany 2018-09-04 14:56:54

Postawić na młodzież,nikt nie spada,niech się ogrywają Żbikowski,Ładziński,młody Łebkowski,Chocholski,to jest przyszłość klubu!

• gość 2018-09-04 15:52:04

to jeszcze Dziewanowski, Dąbrowski, Samkowski, Kowalski i jeszcze paru Młodych, niech grają

• gość 2018-09-05 07:53:40

Jak to nikt nie spada ? Co ty bredzisz? Spadają przynajmniej 4 ostatnie drużyny.

• gość 2018-09-05 13:32:09

Jakoś was tu po zwycięstwie z Mławą nie było. Dawać dalej, śmiało.

• Gość - niezalogowany 2018-09-05 16:09:58

Piłkarzyk się odezwał?Kolego z Mławą to był wyszarpany sukces,natomiast przyjąć szóstkę to jest gwałt. Nie udzielaj się tu bo w weekend Mazovia przyjeżdża,wygraj z nimi to zamkniesz nam mordy