:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

MKS ograł PAF. W sobotę kolejny sparing

Kiedy: 2018-07-28 , godzina: 13:00 | Gdzie: stadion MOSiR

Piłka Nożna, ograł sobotę kolejny sparing - zdjęcie, fotografia

Trzecie zwycięstwo w czwartym meczu kontrolnym odnieśli zawodnicy MKS-u Ciechanów. Tym razem pewnie pokonali Płońską Akademię Futbolu.

Do przerwy w środowym starciu z rywalem z ligi okręgowej utrzymywał się bezbramkowy remis. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie, kiedy trener Piotr Janakakos posłał do gry zawodników występujących najczęściej w pierwszej jedenastce. MKS ostatecznie wbił drużynie z Płońska trzy bramki, nie tracąc żadnej. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Matusiak, Damian Matusiak oraz Karol Borowiec.

A już w sobotę (28 lipca) kolejny sprawdzian formy. Tym razem ciechanowianie zmierzą się z występującym w siedleckiej lidze okręgowej Podlasiem Sokołów Podlaski. Początek meczu o godz. 13:00 na stadionie w Ciechanowie.