:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

MKS kończy rok remisem. Zimę spędzi na trzynastym miejscu

Piłka Nożna, kończy remisem Zimę spędzi trzynastym miejscu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1

Remisem 1:1 z Mazurem Gostynin zakończył ligowe granie w tym roku MKS Ciechanów. Piłkarze znad Łydyni do rundy wiosennej przystąpią na trzynastym miejscu.

Mecz z Mazurem pierwotnie miał odbyć się dopiero na wiosnę, jednak decyzją Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej pierwszą kolejkę rundy rewanżowej awansem rozegrano jeszcze w tym roku. Sobotnie spotkanie ułożyło się po myśli gości, którzy już w 10. minucie objęli prowadzenie. Bramkę, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu wolnego, zdobył Rafał Wilamowski. MKS szukał swoich szans głównie z kontrataków. Najgroźniejszy pod bramką rywali był Tomasz Kamiński, który najpierw trafił w poprzeczkę, a tuż przed przerwą silnym strzałem ulokował piłkę w siatce, doprowadzając do remisu. W drugiej części spotkania to piłkarze z Gostynina byli bliżej zdobycia zwycięskiego gola, jednak zawodziła skuteczność. Tym samym, podobnie jak w pierwszym starciu obu ekip, mecz zakończył się remisem 1:1.

Po 16. kolejkach MKS plasuje się w tabeli na trzynastej pozycji. Dorobek ciechanowian to 4 zwycięstwa, 4 remisy i 8 porażek. Runda wiosenna IV ligi wystartuje w marcu przyszłego roku.

MKS Ciechanów - Mazur Gostynin 1:1 (1:1)

Bramki: 10' Wilamowski (Mazur), 44' Kamiński (MKS).

Skład MKS: R. Olszewski' Chocholski (77' Załęski), M. Borowiec, K. Borowiec, Sepczyński, Kiełkiewicz, Tosik, Janakakos, Kamiński, D. Matusiak, Żółtek.

Wyniki 16 kolejki IV ligi:

Wkra Żuromin 1-4 MKS Przasnysz
Drukarz Warszawa 1-1 Wisła II Płock
KS Łomianki 0-1 Hutnik Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-1 Huragan Wołomin
Pogoń II Siedlce 2-2 Korona Ostrołęka
MKS Ciechanów 1-1 Mazur Gostynin
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-1 Kasztelan Sierpc
Ząbkovia Ząbki 4-2 Mławianka Mława

(tab. mzpn.pl)

MKS kończy rok remisem. Zimę spędzi na trzynastym miejscu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 20:34:43

    To jak w następnym sezonie okręgówka?Mistrzu od komentarza o odejściu prezesa gdzie jesteś?Kiedy ta dymisja? Już tyle złych decyzji podjął że chyba czas nsjwyższy opuścić ten okręt. Odwagi Prezesie!

  • Pablo Eskobar - niezalogowany 2018-11-20 10:03:51

    Chłopaki lansują się jakby grali w ekstraklasie ale boisko pokazało że oni są zwykłymi kopaczami z pod bloku. Więcej imprez w Levelu przed meczem, w szatni na drugi dzień czuć aby odur wódki. Jakby dostawali kasę za wygrany mecz to połowa by odeszła a druga połowa zaczęła by lepiej grać.

  • Kim Dzong Łeb - niezalogowany 2018-11-20 12:02:46

    Zawsze będę stał na czele partii”MKS”

  • gość 2018-11-20 12:06:22

    Ile drużyn spada?

  • gość 2018-11-20 20:04:10

    a skąd wiesz co czuć w szatni, sprzątasz tam?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 21:23:29

    Może myje plecy Załęsowi ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-11-22 18:23:02

    Odpowie mi ktoś?Ile spada drużyn?

  • gość 2018-11-23 11:20:21

    To może ja Ci odpowiem. Spadają po cztery ostatnie drużyny z każdej grupy (północna i południowa). Warunkiem jest to żeby nie spadła żadna drużyna z 3 ligi z Mazowieckiego do 4 ligi. Jeśli spadnie jedna to piąte drużyny od końca grają baraż o utrzymanie w 4 lidze. Jeśli spadną dwie z 3 ligi z Mazowsza to piąte od końca spadają automatycznie, itd.....

  • Gość - niezalogowany 2018-11-23 13:50:32

    Brednie piszesz. Jak nie masz pojęcia to nie pisz glupot. Urzędowo spadają po dwie druzyny polnoc i polidnie kolejne miejsca zależne od spadkow z trzeciej ligi

  • Hahaha - niezalogowany 2018-11-25 21:51:35

    Dubo na prezesa-osoba godna zaufania,razem z tym czerwonym spuchniętym będą najlepiej prowadzić klub.Od razu załatwiony kontrakt z Bistro na dobrą michę i Polmosem bo czymś trzeba zapić ;) Na tak zatankowanym paliwie od głównego sponsora cała drużyna będzie grała jak z nut.

  • gość 2018-11-28 12:57:31

    To Ty brednie piszesz pustaku. Spadają co najmniej 4 drużyny z każdej grupy. Jeśli nie wiesz to się odzywaj znafffco piłki z Ciechanowa. W tym sezonie z każdej z grup okręgówki awansują nie tylko mistrzowie ale też kilku wicemistrzów wyłonionych w czerwcowych barażach. w 4 lidze muszą się znaleźć dla nich miejsca. Dlatego z każdej grupy (północ i południe) spadają po przynajmniej 4 drużyny. A jeśli spadnie ktoś z 3 ligi wtedy będą spadały kolejne po meczach barażowych lub bezpośrednio. I nie dyskutuj chłopie skoro nie masz pojęcia. A jeśli jeszcze Cię nie przekonałem do odwiedź stronę MZPN-u (regulamin rozgrywek) , może wtedy zrozumiesz.....

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 22:44:48

    Marek kiedy dymisja?Czemu do radia nie jeździsz?Masz honor?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 02:19:33

    To ten zaleski taki do niczego się nie nadaje ?

Dodajesz jako: |

Piłka Nożna, Miasto Ciechanów - więcej informacji