:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

MKS Ciechanów zremisował w sparingu. W sobotę zmierzy się z Wkrą

Kiedy: 2018-02-10 , godzina: 13:00 | Gdzie: stadion MOSiR

Piłka Nożna, Ciechanów zremisował sparingu sobotę zmierzy Wkrą - zdjęcie, fotografia

Po dwóch porażkach w meczach kontrolnych piłkarze MKS-u tym razem zremisowali w starciu z MKS-em Przasnysz. Kolejny sparing już w sobotę w Ciechanowie.

W środowy wieczór ciechanowianie mierzyli się z rywalem z czwartoligowych boisk. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 (do przerwy 1:1). Dla gospodarzy bramki zdobyli Sebastian Tabaka oraz Emil Żółtek. Z kolei dla przasnyszan trafili Łukasz Kosiorek oraz Piotr Piasecki.

Już w najbliższą sobotę (10 lutego) MKS rozegra kolejny mecz kontrolny. Tym razem na swoim stadionie podejmie lidera okręgówki Wkrę Żuromin. Początek meczu o godz. 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

(fot. pixabay)

MKS Ciechanów zremisował w sparingu. W sobotę zmierzy się z Wkrą komentarze opinie

  • gość 2018-02-08 12:44:16

    I znowu..... zero informacji o składzie, kilku słów o samym meczu......A ty remisem to zaskoczyli piłkarze MKS-u.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-08 14:57:48

    Widzisz Olo,niepotrzebnie się katowałeś przed meczem.Jak wszyscy włożą tyle serca co Ty będziemy dumni!!!!!

  • gość 2018-02-09 12:58:59

    Taryfa ulgowa Przasnysza dla MKS-u z uwagi na to, że osoba trenera łączy oba kluby plus paru piłkarzy. Chodzi o to, żeby gromy się posypały na piłkarzy MKS-u po kolejnej przegranej. Jeśli mam rację to MKS w najbliższym sparingu z Żurominem dozna porażki lub max zremisuje w kiepskim stylu. Wkra ma naprawdę mocny zespół jak na okręgówkę.

  • gość 2018-02-09 13:48:05

    Błysnąłeś gościu inteligencją. Brawoooooo.

  • gość 2018-02-09 14:55:25

    Tu nie chodzi o inteligencję, chociaż nieskromnie napiszę, że ją mam - wierz mi. Przekonasz się po sparingu z Wkrą....

  • Gość - niezalogowany 2018-02-09 16:13:08

    Ale jesteś głupi.Jakie odpuszczenie?Szkoda że nie widziałeś Mazurkiewicza jak się cieszył jak Raciąż strzelił bramkę MKS-owi.Tak samo Lemankowa myślisz że ma sentymenty?Spierdzielili obydwoje gdzie kasa większa i tyle!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-02-10 15:27:34

    Tak jak przewidywał gość, ledwo wywalczony remis. 6 goli straconych z zespołem z okręgówki...... Wstyd, żenada.......Przasnysz kilka dni temu się nie wysilał, na szczęście....

  • Gość - niezalogowany 2018-02-10 15:37:04

    A co oni w hokeja grali?

  • Gość - niezalogowany 2018-02-10 15:44:37

    Ale wstyd.W tak dużym mieście ledwo remis z okręgówką.Zero umiejętności,zero ambicji.Rozwiążcie seniorów!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-02-10 16:06:34

    Przewidywałem, przewidywałem..... 6 goli straconych z Wkrą, no cóż, może dla jednego z forumowiczów wciąż jestem głupi. Ja swojego zdania nie zamienię. MKS Przasnysz, kilka dni temu potraktował mecz z Ciechanowem wyjątkowo szkoleniowo....Zobaczcie co z Kryształem zrobiła Mławianka w ostatnią środę (7:2) , za kilka dni Przasnysz również rozwali Kryształ; a Ciechanów?... 0:1. Przegrana tylko 1:3 z Morągiem to efekt niebywałego szczęścia bo drużyna praktycznie nie istniała. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

  • .... - niezalogowany 2018-02-10 23:27:19

    Kto tam gra w tym MKS-ie?Co za fachowcy?

  • gość 2018-02-12 14:51:49

    oj błyszczysz, ciągle błyszczysz swoją inteligencją. Przynajmniej sam dostrzegasz, że ją masz. To ważne, z pewnością lepiej ci się żyje. Dawaj jeszcze z czymś.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 11:33:42

    Ty też ją dostrzegłeś.... Nie musisz gratulować. Wszyscy w Ciechanowie jesteście dumni - w sumie nie wiadomo z czego - czy tylko Ty ? Druga możliwość - jesteś piłkarzem wspaniałego klubu MKS Ciechanów i boli Cię krytyka.

  • gość 2018-02-15 12:56:44

    Przepraszam - jaki był wynik meczu Przasnysz - Kryształ ????? Uwaga : 7:0 !!! . Przypominam, że tydzień wcześniej Mława - Kryształ: 7:2. No i oczywiście dla przypomnienia : MKS Ciechanów - Kryształ 0:1 !!! Oby tak dalej.... Jeżeli chcesz (odnoszę się do tego, który nazwał mnie głupim i że błyszczę) mogę Ci napisać o najbliższym meczu w sobotę. Ale po co, sam zobaczysz. Błonianka akurat nie jest zbyt silna. Przegrałaby z czołówką z naszej grupy ale z MKS em?? Któż to wie ?