:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

MKS Ciechanów rozpoczyna zimowe sparingi. Na początek zagra z Jagiellonią

Piłka Nożna, Ciechanów rozpoczyna zimowe sparingi początek zagra Jagiellonią - zdjęcie, fotografia
STY 23
stadion MOSiR godz: 17:30

Piłkarze MKS-u Ciechanów rozegrają dziś (środa, 23 stycznia) pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej czwartej ligi.

Zawodnicy znad Łydyni przygotowują się do rundy rewanżowej na własnych obiektach. Pierwszy sprawdzian formy zaplanowano właśnie na dziś. Rywalem ciechanowian będzie drużyna juniorów Jagiellonii Białystok U-18, która przebywa w Ciechanowie na obozie przygotowawczym. Mecz rozpocznie się o godz. 17:30 na stadionie MOSiR.

W tym tygodniu podopieczni trenera Tomasza Piaseckiego rozegrają jeszcze jeden sparing. W sobotę (26 stycznia) o godz. 16:00 zmierzą się z Błękitnymi Raciąż.

Reklama

MKS Ciechanów rozpoczyna zimowe sparingi. Na początek zagra z Jagiellonią komentarze opinie

  • gość 2019-01-23 10:48:28

    Raczej 23 stycznia to środa.

  • Legiunia - niezalogowany 2019-01-23 11:32:50

    Że też jeszcze tej bandy beztalenci i alkoholików nie rozgonili. Inwestycja pieniędzy w tą drużynę to jakby wywalić kasę świadomie w błoto. W Ciechanowie nie ma piłki, trzeba wszystko zacząć budować od podstaw.

  • gość 2019-01-23 11:35:25

    A jakieś zmiany kadrowe? Ktoś odchodzi, ktoś przychodzi? Wiadomo coś?

  • . - niezalogowany 2019-01-23 11:54:10

    Ale wstyd z dziećmi sparing organizować.Załęs to ich połamie swoimi kopytami.
    A Piasecki to ma papiery?Bo wcześniej Janskakos się podkładał.Kto tym razem?
    Może przyjaciel Grucha co?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 11:56:30

    Ty juz może lepiej biegaj te maratony bo klubem to licho zarządzasz

  • gość 2019-01-23 12:48:25

    Widzę, że niektórym brakowało tej tematyki a teraz budzą swoje niezaleczone kompleksy. Pozdrawiam klub.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 13:29:43

    Jakie kompleksy,kasę mi oddaj

  • Tomasz Piasecki - niezalogowany 2019-01-23 14:58:57

    Kolego jak chcesz porozmawiać o mojej licencji to zapraszam do klubu na rozmowę prosto w oczy.Krytykować to każdy potrafi, a powiedzieć prosto w oczy niemasz odwagi.Przyjaciół mi nie dobieraj.Zapraszam do klubu dziś przed sparingiem 16.00 czekam to odpowiem na wszystkie twoje pytania . Pozdrawiam .

  • Kibic - niezalogowany 2019-01-23 15:14:30

    Obrabiać dupę to każdy potrafi.schowac się za telefonik i pisac.szacun dla chłopaków że grają.a koledze jak nie pasuje niech spierdala do kościoła z babciami po różańcu poplotkowac.pozdro MKS!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 15:49:00

    Kopał,kopał i dół pod Szymim wykopał.

  • . - niezalogowany 2019-01-23 15:52:44

    „Niemasz” poprawnie piszemy „nie masz”

  • Piasecki Tomek - niezalogowany 2019-01-23 16:09:27

    Czekam :)

  • gość 2019-01-24 10:24:21

    Przepraszam, czy zna ktoś wynik sparingu z juniorami Jagiellonii ???

  • gość 2019-01-24 10:42:18

    Dobra, już znam ....... :) 0:7 .....