:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

MKS Ciechanów rozpoczyna letnie sparingi. Pierwszy już w sobotę

10/07/2018 16:34
Piłka Nożna, Ciechanów rozpoczyna letnie sparingi Pierwszy sobotę - zdjęcie, fotografia
LIP 14
stadion MOSiR godz: 11:00

Pięć meczów kontrolnych rozegrają podczas letnich przygotowań do nowego sezonu piłkarze MKS-u Ciechanów. Pierwszy sparing zaplanowano na najbliższą sobotę.

Podopieczni Piotra Janakakosa na początek zmierzą się z MKS-em Przasnysz. W dalszej kolejności czekają ich sprawdziany formy z Kryształem Glinojeck, PAF Płońsk, Podlasiem Sokołów Podlaski oraz Makowianką Maków Mazowiecki. Wszystkie spotkania odbędą się na stadionie w Ciechanowie. Przypominamy, że start rozgrywek IV ligi zaplanowano na 11 sierpnia (terminarz meczów MKS-u publikujemy TUTAJ).

Plan letnich sparingów:

MKS Ciechanów - MKS Przasnysz - 14 lipca, godz. 11:00

MKS Ciechanów - Kryształ Glinojeck - 21 lipca, godz. 11:00

MKS Ciechanów - PAF Płońsk - 25 lipca, godz. 18:00

MKS Ciechanów - Podlasie Sokołów Podlaski - 28 lipca, godz. 11:00

MKS Ciechanów - Makowianka Maków Mazowiecki - 3 sierpnia, godz. 18:00.

MKS Ciechanów rozpoczyna letnie sparingi. Pierwszy już w sobotę komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-10 23:19:02

    Klub bez przyszłości. Trochę wyżej od okręgówki. Dużo niżej od 2 ligi. Tak grają żeby żulki na trybunach mogli jabola obalić. I krzyczeć sobie na sędziego.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-11 07:18:59

    Hahaha.Żule dla żulków :)

  • gość 2018-07-11 09:54:53

    Grają po to, żeby mali ludzie mieli możliwość pokonywać własne kompleksy pisząc anonimowo komentarze.

  • gość 2018-07-11 11:51:39

    No dobrze - to może teraz ja (też anonimowy). Wiadomo coś o roszadach w klubie? Mam na myśli czy obecny skład się utrzyma czy może ktoś przyjdzie lub odejdzie? To chyba normalne pytanie na miesiąc przed rozgrywkami? Czy może nie Panie gościu z godziny 9:54......Zamiast się mądrzyć to byś napisał cos o tym. Wszak też jesteś anonimowy.....

  • Gość - niezalogowany 2018-07-11 13:31:40

    Nic się nie dowiesz,tak jak wywalono Kruszankina żadnej informacji nie było.Już niebawem będzie news dotyczący pana wszechwładcy MKS-u :)Zobaczysz

  • Gość - niezalogowany 2018-07-11 17:08:59

    Chyba jakiś anonimowy marny piłkarzyna się odezwał.Zdaj sprzęt i weź się za coś innego bo wyniki sugerują że się nie nadajesz

  • Piłkarz - niezalogowany 2018-07-12 08:10:40

    Eee Napinacze? „Piłkarze” pozdrawiają wasze żony , dziewczyny , kochanki :) Ps. Przekażcie Im : Sobota Klub Level start 22 :00

  • Gość - niezalogowany 2018-07-13 18:15:29

    A Trener będzie?Czy nie dotrzyma do 22-giej i pijany będzie leżał w trawie?

  • Gość - niezalogowany 2018-07-13 22:08:49

    To już swojej Kobiety o to zapytaj do ktorej z nim będzie :)

  • Gość - niezalogowany 2018-07-14 08:06:08

    A twoja gdzie dupsko wczoraj spruła?a sorry ty nie masz kobiety,jedyne co to własna graba

  • gosc - niezalogowany 2018-07-14 10:37:40

    Żałosny klub,żałosne miasto :(

  • Gość - niezalogowany 2018-07-14 15:25:06

    Kogoś Boli ze wasze kobietki wolą z pseudo piłkarzami się bawić :) to do wieczora :)

  • gość 2018-07-16 07:47:13

    Już Olszewski w Przasnyszu......Kto kolejny ???

Dodajesz jako: |

Piłka Nożna, Miasto Ciechanów - więcej informacji