:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C umiarkowane opady deszczu

MKS Ciechanów ogłasza nabór do Akademii. Powstanie też drużyna dziewcząt!

Kiedy: 2017-09-23 , godzina: 16:00 | Gdzie: stadion MOSiR

Na jednodniowy nabór połączony z pokazowymi treningami zaprasza Akademia MKS Ciechanów. Zapisywać mogą się dzieci i młodzież w każdym wieku. Nabór skierowany jest także do dziewcząt, bowiem klub chce reaktywować również kobiecą drużynę.

Jednodniowy nabór zostanie przeprowadzony 23 września od godz. 16:00. - Na stadionie miejskim będzie można oglądać pokazowe treningi grup młodzieżowych Akademii MKS Ciechanów oraz brać w nich udział. Przy stoliku z informacją znajdą się formularze zgłoszeniowe, będzie można również zapisać się oraz otrzymać wszelkie informacje dotyczące struktury czy metod działania Akademii MKS. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zapisania się do młodzieżowej drużyny dziewcząt, ponieważ ruszamy z piłką nożną kobiet. Nie zapominamy również o działającym projekcie Strefa Bramkarza, gdzie zapewniamy specjalistyczny trening na pozycji bramkarza - wyjaśnia Tomasz Pilitowski, koordynator Akademii MKS Ciechanów i dodaje, że do poszczególnych drużyn można również zapisywać się w innym dowolnie wybranym terminie.

W strukturach Akademii MKS Ciechanów funkcjonuje obecnie 11 zespołów młodzieżowych, z czego aż 10 (poza najmłodszym rocznikiem) rywalizuje w rozgrywkach ligowych PZPN.

MKS Ciechanów ogłasza nabór do Akademii. Powstanie też drużyna dziewcząt! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-09-24 11:23:37

    Kto trenerem?

Dodajesz jako: Zaloguj się