:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Mieszkaniec Ciechanowa leżał przy drodze. Kierująca autem zauważyła go w ostatniej chwili

Kronika kryminalna, Mieszkaniec Ciechanowa leżał drodze Kierująca autem zauważyła ostatniej chwili - zdjęcie, fotografia

Reakcja jednej z mieszkanek prawdopodobnie zapobiegła tragedii na drodze pod Ciechanowem. 36-latek cały i zdrowy wrócił do domu.

Wszystko wydarzyło się na drodze wojewódzkiej nr 616 w okolicach miejscowości Przążewo w gminie Ciechanów. Kierująca autem w ostatniej chwili zauważyła leżącego przy drodze mężczyznę. Jak się później okazało był to 36-letni mieszkaniec Ciechanowa. Z powodu zapadającego zmroku mężczyzna był praktycznie niewidoczny. Kobieta o wszystkim poinformowała policję.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali leżącego 36-latka. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu i nie był w stanie samodzielnie dotrzeć do domu.  Mundurowi doprowadzili go do miejsca zamieszkania i przekazali rodzinie. Policjanci podkreślają, że postawa zgłaszającej kobiety jest godna naśladowania, ponieważ jej krótka informacja być może zapobiegła tragedii.

Mieszkaniec Ciechanowa leżał przy drodze. Kierująca autem zauważyła go w ostatniej chwili komentarze opinie

  • gość 2018-03-14 08:40:41

    no jasne, jak zgłosiła, to było wszystko w porządku, jak ja dzwoniłam około dwóch lat temu na 112, bo na przeciwko BP leżał jakiś mężczyzna to mnie dyspozytorka tak zjechała że szok, kazała mi się zatrzymać i mu pomóc i gdzieś miała że jadę do szpitala rodzić. Stwierdziła na koniec że będzie moją winą jeśli coś mu się stanie i będę sądzona za nieudzielenie pomocy w razie czego. Szkoda że nie nagrałam całej rozmowy bo nadawałaby się do tv

  • gość 2018-03-14 13:31:29

    Miałaby rację dyspozytorka. A z tym rodzeniem, to weź nie ściemniaj. Ostatnią rzeczą o jakiej pomyślałaby kobieta jadąca do szpitala rodzić, to dzwonienie na 112 w sprawie "leżaka".

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl