:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

Miał prawie 3,5 promila! Pijany kierowca zatrzymany pod Ciechanowem

Pijani Kierowcy, Miał prawie promila! Pijany kierowca zatrzymany Ciechanowem - zdjęcie, fotografia

Był pijany a do tego nie miał prawa jazdy, ubezpieczenia pojazdu i ważnego przeglądu. To wszystko "dorobek" mieszkańca powiatu ciechanowskiego, zatrzymanego przez policję.

Kilka dni temu funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w kierunku w miejscowości Gorysze osobowym Oplem może poruszać się nietrzeźwy kierowca. Mundurowi namierzyli pojazd w miejscowości Pawłówko. Kierujący faktycznie jechał całą szerokością jezdni. Policjanci natychmiast uniemożliwili mu dalszą jazdę.

Oplem kierował 47-latek. Mieszkaniec powiatu ciechanowskiego miał w organizmie 3,4 promila alkoholu. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, nie posiadał aktualnej polisy OC a w dowodzie rejestracyjnym nie było informacji o aktualnych badaniach technicznych. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności.

Miał prawie 3,5 promila! Pijany kierowca zatrzymany pod Ciechanowem komentarze opinie

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-06-14 17:55:59

    Co za psie ścierwo nie warte spluniecia! I pomysłem ze jakieś np.dziecko może stracić życie przez takie coś z lajnem zamiast mózgu! Albo wypije taka 2 tanie wina z rana i wjeżdża na plażę w biały dzień! !!

  • Normal - niezalogowany 2018-06-14 20:38:56

    Hary. Gdzie jesteś???? Brak obiektywizmu nie pozwala na komentarz?? Mam po tym myśleć, że wszyscy na blachach WCI jeżdżą na gazie? Przecież w ostatnich 5 dniach było info o pięciu takich przypadkach. w tym były dwa wypadki. Widzisz jaki Ty prosty jesteś? Nawet ludzie z Ciechanowa ci pociskaja. Nie przynoś wstydu swojemu miastu debilnymi komentarzami.

  • Gość - niezalogowany 2018-06-14 20:55:17

    Może to był Hary :)

  • Gość 1 - niezalogowany 2018-06-14 21:41:35

    Hary ty pizdo nie masz nic do powiedzenia?

  • Gość - niezalogowany 2018-06-14 21:43:36

    Jestem z ciechanowa i mnie przeraża to co czytam. Ile pijanych dziadów jezdzi po naszych drogach

  • gość 2018-06-15 08:41:56

    Kolejny imbecyl . Wreszcie niech nasz kochany rząd zaostrzy te kary co to jest zabranie prawa jazdy na 3 lata skoro taki bałwan dalej jeździ i to na podwójnym gazie. To chyba nie jest normalne. Niech płaci większość swojej pensji na ofiary wypadków popełnionych przez takich matołów jak on, jako zadośćuczynienie za zrobienie człowieka sprawnego niepełnosprawnym.

  • gość 2018-06-15 10:27:21

    I jak zwykle Brzechwa imbecyl odnosi sie tylko do krubina...Człowieku wez ty sie za robote bo o krubinie to juz nikt nie wspomina a ty ciagle o jednym.. Czy Ty juz nie masz do czego sie odnosic tylko do zdarzenia ktore mialo miejsce bardzo dawno temu?

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-06-15 14:08:56

    To zdarzenie jest pewnym symbolem tego zalosnego systemu! Ktoś wypija 2 wina, wsiada za kółko i laduje na środku plaży w biały dzień. Równie dobrze mógłby kogoś zabić, okaleczyc... Ale przecież trzeba zapomnieć, wybaczyć... To było dawno, kto by wspominał... Tolerujmy dalej, wybaczajmy i pijmy więcej!!!

  • normal - niezalogowany 2018-06-15 14:36:29

    Taka mała rada : Myślę, że Brzechwę trzeba nauczyć się tolerować i umieć żyć z jego komentarzami. On nie przestanie dopóki ktoś będzie reagował na jego wpisy. Na wpisy Harego też trzeba spojrzeć inaczej - bardziej pod kątem medycznym.

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-06-15 15:48:59

    Broncie dalej pijanych lajz, aż wam powybijaja rodziny!!!

  • Smerfi - niezalogowany 2018-06-16 22:26:38

    Brzechwa ma rację trzeba pamiętać. Jest za duże przyzwolenie społeczeństwa na jazdę na podwójnym gazie. Ludzie myślą po co reagować jak mnie nie dotyczy, ale może dotyczyć i to w bardzo bolesny sposób.