:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Miał prawie 3,5 promila! Pijany kierowca zatrzymany pod Ciechanowem

Pijani Kierowcy, Miał prawie promila! Pijany kierowca zatrzymany Ciechanowem - zdjęcie, fotografia

Był pijany a do tego nie miał prawa jazdy, ubezpieczenia pojazdu i ważnego przeglądu. To wszystko "dorobek" mieszkańca powiatu ciechanowskiego, zatrzymanego przez policję.

Kilka dni temu funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w kierunku w miejscowości Gorysze osobowym Oplem może poruszać się nietrzeźwy kierowca. Mundurowi namierzyli pojazd w miejscowości Pawłówko. Kierujący faktycznie jechał całą szerokością jezdni. Policjanci natychmiast uniemożliwili mu dalszą jazdę.

Oplem kierował 47-latek. Mieszkaniec powiatu ciechanowskiego miał w organizmie 3,4 promila alkoholu. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, nie posiadał aktualnej polisy OC a w dowodzie rejestracyjnym nie było informacji o aktualnych badaniach technicznych. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności.

Miał prawie 3,5 promila! Pijany kierowca zatrzymany pod Ciechanowem komentarze opinie

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-06-14 17:55:59

    Co za psie ścierwo nie warte spluniecia! I pomysłem ze jakieś np.dziecko może stracić życie przez takie coś z lajnem zamiast mózgu! Albo wypije taka 2 tanie wina z rana i wjeżdża na plażę w biały dzień! !!

  • Normal - niezalogowany 2018-06-14 20:38:56

    Hary. Gdzie jesteś???? Brak obiektywizmu nie pozwala na komentarz?? Mam po tym myśleć, że wszyscy na blachach WCI jeżdżą na gazie? Przecież w ostatnich 5 dniach było info o pięciu takich przypadkach. w tym były dwa wypadki. Widzisz jaki Ty prosty jesteś? Nawet ludzie z Ciechanowa ci pociskaja. Nie przynoś wstydu swojemu miastu debilnymi komentarzami.

  • Gość - niezalogowany 2018-06-14 20:55:17

    Może to był Hary :)

  • Gość 1 - niezalogowany 2018-06-14 21:41:35

    Hary ty pizdo nie masz nic do powiedzenia?

  • Gość - niezalogowany 2018-06-14 21:43:36

    Jestem z ciechanowa i mnie przeraża to co czytam. Ile pijanych dziadów jezdzi po naszych drogach

  • gość 2018-06-15 08:41:56

    Kolejny imbecyl . Wreszcie niech nasz kochany rząd zaostrzy te kary co to jest zabranie prawa jazdy na 3 lata skoro taki bałwan dalej jeździ i to na podwójnym gazie. To chyba nie jest normalne. Niech płaci większość swojej pensji na ofiary wypadków popełnionych przez takich matołów jak on, jako zadośćuczynienie za zrobienie człowieka sprawnego niepełnosprawnym.

  • gość 2018-06-15 10:27:21

    I jak zwykle Brzechwa imbecyl odnosi sie tylko do krubina...Człowieku wez ty sie za robote bo o krubinie to juz nikt nie wspomina a ty ciagle o jednym.. Czy Ty juz nie masz do czego sie odnosic tylko do zdarzenia ktore mialo miejsce bardzo dawno temu?

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-06-15 14:08:56

    To zdarzenie jest pewnym symbolem tego zalosnego systemu! Ktoś wypija 2 wina, wsiada za kółko i laduje na środku plaży w biały dzień. Równie dobrze mógłby kogoś zabić, okaleczyc... Ale przecież trzeba zapomnieć, wybaczyć... To było dawno, kto by wspominał... Tolerujmy dalej, wybaczajmy i pijmy więcej!!!

  • normal - niezalogowany 2018-06-15 14:36:29

    Taka mała rada : Myślę, że Brzechwę trzeba nauczyć się tolerować i umieć żyć z jego komentarzami. On nie przestanie dopóki ktoś będzie reagował na jego wpisy. Na wpisy Harego też trzeba spojrzeć inaczej - bardziej pod kątem medycznym.

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-06-15 15:48:59

    Broncie dalej pijanych lajz, aż wam powybijaja rodziny!!!

  • Smerfi - niezalogowany 2018-06-16 22:26:38

    Brzechwa ma rację trzeba pamiętać. Jest za duże przyzwolenie społeczeństwa na jazdę na podwójnym gazie. Ludzie myślą po co reagować jak mnie nie dotyczy, ale może dotyczyć i to w bardzo bolesny sposób.

Dodajesz jako: |

Pijani Kierowcy, Regimin - więcej informacji