:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Miał ponad 6 promili i ... kierował autem

Pijani Kierowcy, Miał ponad promili kierował autem - zdjęcie, fotografia

Niechlubny rekordzista w rękach policji. Kierowca Opla miał w organizmie ponad 6 promili!

Krzysztof K. został zatrzymany w ubiegłym tygodniu na terenie Mławy, kiedy kierował Oplem Zafira. W trakcie wykonywania czynności mundurowi sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Badanie wykazało, że mieszkaniec gminy Szreńsk miał w organizmie aż 6,3 promila alkoholu!

Za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu grozi m.in. kara pozbawienia wolności oraz kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów. Postępowanie w tej sprawie prowadzi mławska policja.

Miał ponad 6 promili i ... kierował autem komentarze opinie

  • gość 2019-01-08 10:27:54

    xDDDDDD

  • gość 2019-01-08 10:35:35

    skubany zeby miec tyle promili i jechac samochodem pewnie go rzucalo na lewo i prawo to cud ze nikogo nie zabil taki pijak mozg pewnie od tego alkoholu wyparowal pewnie musieli go trzymac zeby wszedl do radiowozu bo nie mogl sie utrzymac na nogach

  • Haa - niezalogowany 2019-01-08 10:37:55

    Żeby nic mu nie wykazało to by musiał z miesiac nie pic

  • Brzechwa - niezalogowany 2019-01-08 10:55:00

    Wierny poddany jechał czcić krubinska plażę!!!

  • Mlody stażem Alkoholik - niezalogowany 2019-01-08 11:05:33

    Kuzwa on powinien dostać honorowy medal i odznaczony zostać krzyżem zasługi za podtrzymanie branży monopolowej w kraju

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 12:05:06

    On pił swojsko a nie państwową

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 12:26:24

    Powinno się gościa w tv pokazać że Polacy pić potrafią!

  • gość 2019-01-08 12:44:57

    Widocznie przedtem sprawdzali alkomat i się zsumowało.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 12:57:00

    Prezydent zaszalał

  • gość 2019-01-08 12:57:28

    Co to jest ja miałem 8 po weselu policja się tylko śmiała że jeszcze chodzę, ale nie kierowałem tylko chciałem się zbadać

  • gość 2019-01-08 13:23:27

    A co ten pacjent z Grędzic Brzechwa ma do plaży w Krubinie.Może najwyższy czas przenieść go do Tworek może tam skuteczniej wyleczą jego paranoidalne obsesje.

  • Maciek - niezalogowany 2019-01-08 13:25:05

    Normalne po transie 2 tygodniowym

  • wacek - niezalogowany 2019-01-08 16:36:52

    Ciekawe kiedy pojawi ten pajac Brzechwa z debilnym komentarzem, że koleś jechał na krubin a on czekał na niego bo mieli składać pokłony bogini monstercockowi? Obydwaj zalali mordy z tym że Brzechwa leżał gdzieś w krzaczyskach z gołą d..pą na wierzchu.

  • Gość 2 - niezalogowany 2019-01-08 17:10:39

    Muszę sprostować, że to nie jest mieszkaniec gminy Szreńsk, tylko osoba bez stałego miejsca zamieszkania, którą znajomy na święta przygarnal

  • Brzechwa - niezalogowany 2019-01-08 20:11:36

    dobry gościu, co chcecie od niego

  • Gość z krubina - niezalogowany 2019-01-08 21:57:37

    Brzechwa ty pajacu a ty już zapomniałeś jak zaszczany po rowach spałeś?

Dodajesz jako: |

Pijani Kierowcy, - więcej informacji