:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Mercedes uderzył w ciągnik i ciężarówkę [zdjęcia]

14/09/2018 17:30
Wypadki drogowe, Mercedes uderzył ciągnik ciężarówkę [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3

Jedna osoba została ranna w wyniku zderzenia trzech pojazdów na drodze krajowej nr 60. Jeden z uczestników zdarzenia był pod wpływem alkoholu.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek (10 września) około godziny 21:00 w miejscowości Tłucznice (ok. 22 km od Ciechanowa) na nieoświetlonym odcinku drogi. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 30-latek z powiatu makowskiego kierujący osobowym Mercedesem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go ciągnika rolniczego z przyczepą i najechał na jego tył. Następnie Mercedes zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarowym Dafem z naczepą.

W wypadku najbardziej ucierpiał kierowca samochodu ciężarowego. Obywatel Białorusi został przetransportowany do szpitala. Kierujący Mercedesem i Dafem byli trzeźwi, z kolei 23-latek kierujący ciągnikiem był w stanie po użyciu alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Mercedes uderzył w ciągnik i ciężarówkę [zdjęcia] komentarze opinie

  • olo - niezalogowany 2018-09-14 20:19:18

    złom.....

  • gość 2018-09-14 20:58:58

    Ale pecha miał kierowca ciągnika, nie zawinił a będzie miał bardziej prze&ebane od kierowcy merca.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 21:27:35

    Bardziej niż nad odległością między pojazfami zastanawiałbym się nad oświetleniem tdgo sprzętu...

  • gość 2018-09-14 22:35:52

    Jednak merce są bezpieczne... A sprzęt raczej był oświetlony bo tacy od kukurydzy robią kilometry więc dbają o oświetlenie...

  • Antoni - niezalogowany 2018-09-16 17:16:49

    Przez jakiegoś frajera co nie umi jeździć (pewnie jakiś nowobogacki tepak, gruba swinia i krawaciarz) bidny chlopina będzie mieć teraz problem. Wracał późno z roboty, cały dzień się natyral a tu jakaś lachudra w niego przydzwonil!a że se lyknal trochę to normalne na wsi, tak było i będzie. Na wsi prości ludzie nie patrzą na przepisy, ustawy i inne unijne pierduly. Za to mają serca i żyją z innymi! Jesteśmy z Tobą rolniku!!!! @##metoo#drunk_ciagnik#

  • gość 2018-09-17 11:46:23

    Trzeba być kompletnym debilem aby siadać za kierownicę po wódzie . Antoni nie pierdziel człowieku głupot z tym natyraniem się to polemizowałabym. Gówniarz bo ma dopiero 23 lata wyjechał tatulka traktorkiem i spotkał koleżków z którymi na przywitanie trzeba wychlać . to jest odpowiedzialne bardzo twoim zdaniem Antoni. Nie ma co fajne masz poczucie odpowiedzialności. Wcale mi go nie żal tylko jeszcze bym zabrała tępocie prawo jazdy dożywotnio chociaż nie był winny kolizji., aby dostał nauczkę gówniarz. Ale zapewne to dno nie myśli wcale tak jak ty Antoni ma trociny zamiast mózgu.

  • Antoni - niezalogowany 2018-09-17 15:40:14

    ale ty pieprzysz za przeproszeniem, za komuny ludzie chlali w robocie i jeździli i nie było tyle wypadków i patologii co teraz ale ludzie żyli ze sobą, pomagali sobie , potrafili stanąć murem jeden za drugim jak zaszła taka potrzeba... teraz jeden drugiego zaciuka, z zazdrości dupe obrobi albo jak będzie ktoś ranny dogorywał to stanie stum, nikt nie pomoże tylko swoimi srajfonami filmy na fejsbuka nagrywajo!!! popieprzone pokolenie popaprańców!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-17 16:02:58

    Niewolno obrażać Antoniego!!! W odróżnieniu od oceniającego jego wpis, Antoni zamiast trocin ma w pełni sprawny mózg i wykorzystuje go w sposób KREATYWNY!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-17 16:03:35

    Niewolno obrażać Antoniego!!! W odróżnieniu od oceniającego jego wpis, Antoni zamiast trocin ma w pełni sprawny mózg i wykorzystuje go w sposób KREATYWNY!!!

  • gość 2018-09-17 21:41:10

    A czy ty wiesz w ogóle co oznacza słowo KREATYWNY?

  • gość 2018-09-18 09:05:02

    Antoni komuna dawno się skończyła, a że chlanie dozwolone było w robocie to twoim zdaniem świetnie. Co wart jest taki zapijaczony pracownik ja się pytam. Jest efektywny bardzo stojąc przy maszynie z zapijaczoną mordą . taki dureń może sobie zrobić krzywdę. powiedz Antoni czy chciałbyś aby kierowca autobusu, którym ty jedziesz był pijany .Więc nie pisz bzdur i trochę pomyśl to nie boli. Człowieku nie wszystko że ludzie kiedyś szli za sobą bo łączyła ich miłość do wódy. A ty zapewne tez masz srajfona tak jak ty to mówisz i puszczasz różne bzdury na facebooka

Dodajesz jako: |

Wypadki drogowe, Miasto Ciechanów - więcej informacji