:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Mecz z Gwiazdami już w niedzielę w Ciechanowie

Kiedy: 2018-06-24 , godzina: 12:00 | Gdzie: stadion MOSiR

Piłka Nożna, Gwiazdami niedzielę Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

Po raz drugi stadion MOSiR w Ciechanowie stanie się areną charytatywnego Meczu z Gwiazdami. Lokalni samorządowcy i przedsiębiorcy zmierzą się z Reprezentacją Artystów Polskich.

Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę, 24 czerwca. W ekipie RAP-u wystąpią m.in. byli piłkarze Tomasz Frankowski i Piotr Świerczewski oraz znani z telewizji Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Michał Koterski, Piotr Zelt, Jarosław Jakimowicz, Przemysław Cypryański czy Bilguun Ariunbaatar. Ich rywalami będą ciechanowscy samorządowcy, urzędnicy i przedsiębiorcy. Trenerem obu ekip będzie Roman Kosecki, a mecz skomentuje Tomasz Zimoch. Dla kibiców przygotowane zostaną różnego rodzaju konkursy i pokazy, a po meczu będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z zawodnikami.

Głównym celem meczu będzie pomoc dla dotkniętego autyzmem 14-letniego Mateusza z Ciechanowa, dlatego biletem wstępu będzie datek do puszki. Pieniądze zostaną przekazane na dalszą opiekę lekarską i rehabilitację ciechanowianina. - Mateusz jest na restrykcyjnej diecie, która musi także być suplementowana, a suplementy te muszą być sprowadzana z zagranicy. Chłopiec ma zaburzoną pracę zmysłów, dlatego musi mieć: terapie dźwiękowe, masaże odwrażliwiające i inne zabiegi. Niezbędna jest mu także intensywna pomoc logopedyczna, ponieważ bardzo mało i niewyraźnie mówi - wyjaśnia rzecznik prasowy ratusza.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12:00. Wejście na stadion będzie możliwe od strony ul. 3 Maja (obok „Klasztorka”).

Mecz z Gwiazdami już w niedzielę w Ciechanowie komentarze opinie

 • gość 2018-06-21 18:29:30

  Może chociaż oni pokarzą jak gra się w nogę tym naszym celebrytom zakichanym

 • Ogrodnik bez psa! - niezalogowany 2018-06-21 22:28:58

  A jakie karanie masz na myśli? Bo nie rozumiem!

 • Gość - niezalogowany 2018-06-22 11:04:55

  Nasi kopacze to w reklamach tylko grać potrafią. I swoje suczki napompowane i pooperacyjnie doszlifowane dymać.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-22 11:48:54

  Nikt Ci nie bronił być dobrym piłkarzem.Chciałbyś mnieć taką suczkę co?A tak jedyne co zostało Ci to bicie konia przed monitorem :)

 • gość 2018-06-23 12:21:12

  pokarzą - to trochę inaczej się pisze!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Piłka Nożna, Ciechanów - więcej informacji