:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C lekkie zachmurzenie

McDonalds w Ciechanowie prawie gotowy. Otwarcie w przyszłym tygodniu?

Niespełna cztery miesiące trwała budowa restauracji McDonald's w Ciechanowie. Na działce u zbiegu ul. Armii Krajowej i Rzeczkowskiej zakończyły się już prace budowlane, a inwestor oczekuje na wydanie pozwolenia na użytkowanie. Jest szansa, że lokal zostanie otwarty w drugiej połowie przyszłego tygodnia.

Jak powiedział nam przedstawiciel spółki McDonald's Polska obecnie trwają ostatnie prace kosmetyczne i porządkowe. Jednocześnie realizowane są kwestie formalne, związane z odbiorami technicznymi i uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie lokalu. - Robimy wszystko, żeby być gotowym do sprawnej obsługi gości od pierwszego dnia. Liczymy, że wszystkie kwestie formalne zostaną dopełnione w najbliższych dniach, co pozwoli nam na otwarcie restauracji w drugiej połowie przyszłego tygodnia - przyznał Dominik Szulowski ze spółki McDonald's Polska.

Jeśli wszystko potoczy się po myśli inwestora, lokal zostanie otwarty najprawdopodobniej 19 bądź 20 października. O oficjalnej dacie otwarcia będziemy informować.

Przypomnijmy, że ciechanowski McDonald's będzie dysponował 81 miejscami siedzącymi dla klientów i dodatkowymi 20 w strefie kawiarnianej McCafe. Na zewnętrznym ogródku znajdzie się kolejnych 88 miejsc. Zmotoryzowani, oprócz linii McDrive, będą mieli do dyspozycji 35 miejsc parkingowych.

McDonalds w Ciechanowie prawie gotowy. Otwarcie w przyszłym tygodniu? komentarze opinie

  • powiat mlawski - niezalogowany 2017-10-09 15:08:09

    Powiem tak zawsze to jakieś urozmaicenie, a nie jak bylo do niedawna tylko biedronki i kebab w Ciechanowie, portugalsko - tureckie miasto sie zrobilo, bardzo dobrze ze na ciechanowski rynek wchodzą inne marki, konkurencja to zdrowa rzecz, dla przecietnego klienta przy tym jakis wybór ... tak trzymac ....

  • gość 2017-10-09 15:46:07

    Tylko ten przeciętny klient ma portfel pusty przy ciechanowskim rynku pracy i zarobkach

  • KONWESTUR - niezalogowany 2017-10-09 16:34:44

    Wszystkich klientów z pustymi portfelami zapraszam do pracy. :)

  • kolo - niezalogowany 2017-10-09 16:46:10

    Pełno marketów, pizzerii, kebabów i teraz McDonald! Tylko kasę wydawać. Ale gdzie zarabiać konkretne pieniądze? Tzn. od 3,5 tys w górę?

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2017-10-09 17:04:36

    Jeszcze Decathlon by się przydał, Arkadia, Multikino i Ciechanów będzie mógł zostać stolicą hehe

  • gość 2017-10-09 21:07:44

    @konwestur jakie wy tam stwarzacie warunki dla pracowników że w Ciechanowie musicie wysyłać zaproszenia do pracy?

  • gość 2017-10-10 07:19:49

    Ludziom sie nigdy nie dogodzi.....choć przydałyby sie delikatesy z wyższej pólki i kawiarnia lub teatr jako alternatywa jakaś bo w niedziele po poludniu miasto wyglada jak z Fallout-a

  • gość 2017-10-10 07:28:21

    Tiaaaaaaaaaaa................teraz oprócz zamiast niedzielnego niby - schabowego i kury w rosole jak gawiedź ma tu w zwyczaju beda pielgrzymki do Maca na najtansze frytki i kotleta z promocji;-((((((

  • gość 2017-10-10 09:26:39

    Po co krytykujecie ,czy ktoś wam każe tam iść .Za Czasów dawnego prezydenta nic się nie działo w Ciechanowie teraz jest dużo zmian to jak zawsze coś nie pasuję .

  • gość 2017-10-10 09:49:07

    Człowieku gdzie ty żyjesz????????? U nas delikatesy, kawiarnia lub teatr???? Przecież padło by toto po tygodniu bo lud tylko otumaniony by zaspokoic swoje podstawowe potrzeby instynkty typu umpa umpa zenka, parówki po 2.99 za kg i tabloidy szczujące na bogatszych, ładniejszych i mądrzejszych, chciałoby się powiedzieć za naszym wieszczem - "a to Polska właśnie" z sarkazmem do potęgi "n"..

  • gość 2017-10-10 10:20:50

    Ciechanowianie od zawsze dzielili się na tych, którzy jeździli co weekend do Warszawy na zakupy (dawniej na bazar Różyckiego, Domy Centrum, potem hale na Placu Defilad, a teraz Arkadia i inne molochy) i wracali obładowani torbami z ciuchami i innymi rzeczami i objedzeni fastfoodem, których nie mogli dostać w Ciechanowie oraz na tych, którym wystarczał SDH, Jubilat i Gosposia. Teraz jest wybór, bo część marek dostępnych kiedyś w większych miastach jest i tu. Nikt nikogo nie zmusza do chodzenia po sklepach i jedzenia fastfoodów. Za to jak McDonald`s chciał dać pracę ciechanowianom, to musiał szukać ich chyba 4 razy. Praca legalna, na umowę o pracę, wszystkie świadczenia. Chyba, że niektórzy wolą siedzieć w domu i narzekać na wszystko, albo pracować za najniższą krajową na papierze, a reszta pod stołem. Ciekawe jaka emerytura ich czeka. Ano taka trochę też pod stołem... Zbieranie okruchów tego, co spadnie ze stolika w McDonald`s tym, którzy może tam właśnie zaczynali swoją karierę... Życie, to sztuka właściwych wyborów...

  • Gość - niezalogowany 2017-10-10 11:07:45

    Ciechanowskie kawiarnie w niedzielne popołudnia świecą pustkami, działające teatry (Rozmyty kontrast, exodus) niestety nie cieszą się popularnością. Mac jest natomiast pragnieniem naszych mieszkańców od lat. To dziwne pragnienie właśnie się materializuje. Ciebie drogi kolego zapraszam do miejsc alternatywnych. Na spektakl, potem pyszną kawę, może się gdzieś spotkamy i zaczniesz doceniać nasze miasto. A może zaczniesz walczyć o KFC? Bo tego naprawdę nie ma w Ciechanowie.

  • gość 2017-10-10 12:30:39

    Przydałby się jeszcze jakiś całodobowy market. We Mławie jest czynny całą dobę Carrefour.

  • gość 2017-10-10 13:28:15

    Napiszę Ci dodatkowo, że w Mławie mają także Empik i Vistulę. Nie tak dawno tam przejeżdżałem bo jechałem w okolice Lidzbarka i widziałem. Za to nie mają Smyka i H&M, tak więc się wyrównuje :) A z tym całodobowym Carreforem u nich to mnie zaskoczyłeś. Nie wiedziałem

  • gość 2017-10-10 13:37:35

    Gościu z godziny 12 :30 :39 Ty naprawdę nie potrafisz poprawnie pisać po Polsku ? Wyraz ''we'' możesz użyć np. do miasta Wrocław.

  • Gość - niezalogowany 2017-10-10 15:29:09

    Może pisze z komórki, a one czasem same konfigurują słowa i nie każdy nad tym panuje. Nie musiałeś tego pisać choćby z tego względu, że jest gościem na stronie Ciechanowa.

  • gość 2017-10-10 15:39:53

    A co to ma za znaczenie, że jestem gościem ? Gość ma takie sama prawa jak miejscowy na każdym portalu o ile możemy pisać o takim rozróżnieniu. Jeśli poczułeś się dotknięty to sorry. Tak naprawdę to myślałem, że użyłeś słowa ''we'' złośliwie.....Tematu nie było , pozdrawiam.

  • PL - niezalogowany 2017-10-10 15:40:34

    I tu widzę dobry przyczynek do dyskusji, czego naprawdę potrzebujemy, co by się przydało w Ciechanowie, co by było potrzebą/atrakcją/korzyścią dla mieszkańców naszego miasta i powiatu?

  • gość 2017-10-10 15:55:51

    i bardzo dobrze że w końcu będzie.Może nie jest to zdrowe jedzenie ale pewne.A idąc do innych lokali w Ciechanowie zawsze istnieje ryzyko.Piszcie gdzie można dobrze zjeść?

  • gość 2017-10-10 18:49:24

    Dobrze zjeść to można u mamusi w domu. Po warunkiem, że umie dobrze gotować.

  • Gość - niezalogowany 2017-10-10 19:22:57

    otwarty jest już McDonald

  • gość 2017-10-10 19:30:22

    Burmistrz Miasta Mława: kogo-czego? - Mława kto-co? - Mław

  • A. - niezalogowany 2017-10-10 20:26:06

    Co do potyczki słownej kilka wpisów wyżej- nie poczułam się jakoś szczególnie dotknięta, ale przeprosiny przyjete. Jednak jesteś spoko, w takich miejscach można natknąć się na różne typy. Gdy w Ciechanowie zapanowała cisza można było popisać na Naszej Mławie. Oni tam fajnie rozmawiają. Może używać jakiś Nicków bo nie wiadomo kto jest kto, a to spore utrudnienie. Co do tematu, ciekawe czy to otwarcie dorówna rangą inauguracji Marcredo. To było wydarzenie.

  • Gość - niezalogowany 2017-10-10 20:39:37

    Brawo, odmiana wyszła Ci znakomicie. Z j. polskiego - ocena .....mało pozytywna. Wracam do siebie. Z całym szacunkiem ale jakoś lepiej mi się dyskutuje ma naszych portalach. Pozdrawiam i życzę smacznego w McDonaldzie. Może nie jest za zdrowo ale raczej pewnie.

  • A. - niezalogowany 2017-10-10 20:54:20

    No i topór wojenny między miastami znów wykopany.

  • gość 2017-10-10 21:50:08

    Jest tu jakiś Mławianin, który się za to gniewa? Wszyscy Mławianie z tego polewają... To właśnie od nich to słyszałam...

  • gość 2017-10-11 08:21:46

    Drodzy sąsiedzi zza miedzy, nikt tu nie wykopuje topora wojennego. Przyznaję - to ja zwróciłem uwagę na słowa ''we Mławie''. Osoba, która to napisała wytłumaczyła dlaczego. Ja przeprosiłem bo odebrałem to jako celowo użyte słowo i temat powinien być zakończony. Przynajmniej ja zakończyłem. Tak więc z tym toporem wojennym to ktoś przesadził. Inna sprawa, że zawsze między Mławą i Ciechanowem iskrzyło :) W każdy razie chciałem zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz. Zarówno na waszych portalach jak i na naszych jest życie. Ludzie dużo komentują, piszą swoje opinie i to jest dobre. Często wchodzę na portale innych miast wokół i musze stwierdzić, że jesteśmy w tym liderami (my, czyli Ciechanów i Mława). Gdy wchodzę na lokalne portale w Przasnyszu, Płońsku, Działdowie - panuje niemal 100 - procentowa cisza, czasami ktoś coś napisze. Oddalona trochę bardziej od nas Ostrołęka dopiero ma już ludzi żyjących tematami miasta. Pozdrawiam i życzę jak najwięcej dyskusji na poziomie.

  • gość 2017-10-11 15:59:04

    Kiedy doczekamy się polskich knajp z polskim żarciem? Teraz żeby zjeść flaki trzeba się dobrze naszukać i to nie tylko w Ciechanowie. Raz w życiu byłem w McD, raz w Kfc i raz jadłem kebab. Raz wystarczy i nigdy więcej nawet jakby dopłacali!

  • gość 2017-10-11 16:01:55

    Jeszcze na temat Carrefour-a w Mławie. To prawdziwy a nie tak jak w Ciechanowie są dwa jeden Market drugi Express działające na zasadzie chyba franczyzy.

  • gość 2017-10-13 14:43:05

    Szlag w końcu trafi te kebaby. Śmierdząca sprawa w Ciechanowie. Ciechanów drugim Wrocławiem gdzie śmierdzi Knyszą. Wolę fast food jak galaretkę z kota w sosie własnym.