:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Mazovia nie dała szans MKS-owi Ciechanów

10/09/2018 11:02
Piłka Nożna, Mazovia dała szans Ciechanów - zdjęcie, fotografia

Kolejną wysoką porażkę odnotowali piłkarze MKS-u. Tym razem ciechanowianie przed własną publicznością zostali rozbici przez Mazovię Mińsk Mazowiecki.

Katem podopiecznych Piotra Janakakosa okazał się Mikołaj Tokaj, autor hattricka. Strzelanie w niedzielne popołudnie rozpoczął jednak Bartosz Malesa, który w 16 minucie wyprowadził gości na prowadzenie. Niespełna kwadrans później na 2:0 z rzutu karnego podwyższył właśnie Tokaj. Ten sam zawodnik kolejne dwa trafienia dorzucił po przerwie, wykorzystując m.in. drugi rzut karny. MKS kończył mecz w "dziesiątkę", po czerwonej kartce, jaką w 90 minucie obejrzał Chocholski.

Porażka kosztowała ciechanowian spadek na 13. miejsce w tabeli. W najbliższej kolejce piłkarze znad Łydyni wybiorą się do Przasnysza, na mecz z tamtejszym MKS-em. Spotkanie z siódmą ekipą czwartej ligi odbędzie się 15 września o godz. 14:00.

MKS Ciechanów - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:4 (0:2)

Bramki: 16' Malesa, 29', 54' i 90' Tokaj.

Skład MKS: Nowiński; Chocholski, K. Borowiec, Kowalski, Kiełkiewicz (71' Załęski), Dąbrowski (56' Żółtek), Tosik, Kamiński (85' Miechowski), Janakakos, Tabaka, Ładziński (78' Żbikowski).

Wyniki 6. kolejki IV ligi:

Drukarz Warszawa 3:2 MKS Przasnysz
MKS Ciechanów 0:4 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Pogoń II Siedlce 0:4 Ząbkovia Ząbki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1:0 Mławianka Mława
KS Łomianki 3:1 Kasztelan Sierpc
Wisła II Płock 2:1 Wkra Żuromin
Hutnik Warszawa 1:2 Mazur Gostynin
Huragan Wołomin 1:0 Korona Ostrołęka

Mazovia nie dała szans MKS-owi Ciechanów komentarze opinie

  • Robert - niezalogowany 2018-09-10 11:15:10

    Oj, ciężko się będzie utrzymać, ciężko. Ale dopóki piłka w grze... no i ciężka praca, bez tego ani rusz.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 11:41:33

    z takim podejściem to oni mecz za meczem będą przegrywać , wiem od znajomego , któremu mówił podobno „regi” że on nie gra bo coś tam go boli a i tak przegrają to po co ma grac trenują jak trenują kasy z kluby nie dostają bo Prezes Ciągle ściemia , a Damian M. i ten Sepczyński woleli pojechać na jakiś turniej orlika niż zagrać mecz Nie rozumiem decyzji trenera gdzie od pierwszych minut graja Dzieciaki a doświadczony Załęski siedzi na ławce już kolejny mecz przy babolach tego łysego Żółtek to samo zaczyna z Ławki gdzie jest jednym z najlepszych zawodników teraz w MKS widocznie trener ma koncepcję na spadek do okręgówki , do roboty MKS bo punkty potrzebne !!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 12:30:29

    To jest właśnie ich podejście.Ale w sumie się im nie dziwie.Jaka płaca taka praca.

  • gosc - niezalogowany 2018-09-10 12:34:58

    Załęski to ma doświadczenie w otwieraniu czteropaków ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 12:43:03

    Załęski doświadczeniem pomogł by w obronie , czyta grę , wygrywa górne piłki , dużo podpowiada a nie jak reszta tylko drze mordę na siebie i narzeka ,ustawia sobie kolegów na boisku co pomaga całej drużynie oby zagrał teraz z kurpiami to można liczyć na dobry wynik

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 12:50:20

    Dawid nie pisz już o sobie hehe.

  • gosc - niezalogowany 2018-09-10 12:52:13

    Pan Prezes nigdy nie kłamał,zawsze płacił na czas!Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 12:57:11

    Emil ty też nie pisz o sobie . Dziwna sprawa dwóch kumpli z pracy sie wspiera. Tak na poważnie błędem jest to że taki Żółtek wchodzi w ogóle na boisko, bo to jest gość który nic nie ma, ani szybkosci, techniki, skutecznosci brak, głową i z głową również nie potrafi grać. Jednym słowem tragedia. Jeśli chodzi o Dawida może nie jest gorszy od niektórych juniorów, ale na pewno jest dużo starszy o dla tego gra mniej niż oni.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 13:00:43

    Jesli nie płaci i faktycznie to prawda, to plus dla niego, bo za co płacić i komu płacić.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 13:02:01

    Ten klub musi upaść. Stadion zaorać albo oddać w całości królowej sportu.

  • Prezo - niezalogowany 2018-09-10 13:02:53

    Wszystko mają na czas

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 13:10:12

    Co wy chcecie od Załęskiego i Emila jak się nie stawia na nich to jak mają grać lepiej??? Chcieliście ze by grali młodzi to teraz macie 6:0 z Ząbkami a teraz 0:4 z Mazovią , młodzi to powinni się ogrywać a nie stanowić o sile zespołu ,to tacy zawodnicy jak Tosik , Załeski , Olszewski w bramce , Matusiak Damian czy Żółtek to oni powinni ciągnąć ten zespół i młodzi powinni się uczyć od nich

  • Dawid Załęski - niezalogowany 2018-09-10 13:12:55

    Cześć nazywam się Dawid Załęski Gdybym grał od początku nie byłoby klęski

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 13:59:26

    Ja pier... z tym Zoltkiem i Zalesem tak na serio? Hehehe jednym slowem ta drużyna to po prostu dramat

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 14:23:08

    No ludzie przecież tego chcieliście,grać swoimi z Ciechanowa i okolic.A niestety życie pokazało że się nie nadają :( Inna sprawa że przy tej władzy nikt u nas nie będzie chciał grać,wieści szybko się rozeszły Panie prezesie jaki to z Pana zarządca Smutne ale niestety prawdziwe :(

  • gość 2018-09-10 19:40:39

    Ej, mądrale, dawać na boisko i do Zarządu. Po co tu pisać, jak można zacząć działać i dać przykład.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 22:05:43

    Marek Łebkowski na radnego,Dawid Załęski na prezesa

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 22:19:58

    Albo na boisko wtedy Młoda Wiara zaśpiewa na dwie strony -Druga strona odpowiada,druga strona odpowiada -Najlepszy napastnik polski to? -.......

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 22:27:47

    Młoda wiara a co to takiego???

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 23:28:50

    Młoda wiagra

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 10:53:47

    Nie ma co się dziwić że ostatnio mamy takie wyniki w meczach jak jeden z najlepszych zawodników Teddy jest kontuzjowany. Na meczu było widać że najlepiej grał i się starał Karol gdyby nie on strzelili by więcej bramek. Brawo Karol! Mati wracaj szybko do zdrowia wtedy będą same wygrane mecze!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 10:56:06

    Prezes niech zacznie płacić na czas pieniądze zamiast przeznaczać je na nowe somachody i wakacje.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 11:46:42

    Najlepszy to tam był jest i będzie Patry Tosik a potem długo długo nikt

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 12:43:33

    A macie umowy czy kontrakty że się kasy domagacie?

  • Gosc - niezalogowany 2018-09-11 13:01:13

    Zaległości w klubie po parę miesięcy (3-4) nie zwraca za buty do grania, wszystko kupujemy na swój koszt Przed rundą Prezes fajnie gadał z resztą jak zawsze i daliśmy się nabrać kolejny raz na Jego obiecanki Mlodym wchodzącym do seniorów nic nie obiecał I przyszliśmy grać , tylko niech trener nie krzyczy na nas na meczach bo się stresujemy :(

  • Obiektywny - niezalogowany 2018-09-11 13:18:26

    Jak Trener nie wystawi teraz Załeskiego w podstawowej „11” to możemy zapomieć o dobrym wyniku w sobotę

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 14:08:52

    Prezes ma najlepszą gadanę :)Współczuje Wam takiego szefa :)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 15:41:31

    Byscie się kur... wstydzili pytac o kasę

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 17:03:41

    Jak wstydzili?To się należy tak jak miesięczna wypłata.Od wyników są premie dlatego jak się podjęli to niech płaci jeden z drugim.A jak nie ma miedzi to niech cicho siedzi i nie obiecuje.Podjął się prowadzenia klubu to ma płacić na czas!

  • gość 2018-09-11 17:13:53

    jedyny temat po meczu jaki tu jest to kasa, i to nie wasza komentatorzy, pilkarzy kasa? to niech oni się martwią, prezesa albo kogo innego to niech on się martwi, a tu wszyyscy piszą tylko chyba sami nie wiedzą o czym to tak w dupie był g...no widział ale co se popisze anonimowo to jego takie to odwazniaki hehehe a Dawida to sie w koncu odczepcie porządny chlopak jest i tyle zreszta jak cala reszta chlopakow, nasi sa to graja tutaj, a moze to dla przyjemnosci tez mozna pokopac bo w Ciechanowie sie kopie a zwykle glupki tylko jak przegrali to komentarzy od pyty jak wygrali z mławą to 3 szt - ŻENADA !!! i BŁAZNY Z WAS!!! i z nikogo innego, żal takich anonimowych komentatorów sprzed ekranu komputera

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 20:29:52

    Ty gościu fajnie zdania składasz :)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 21:11:18

    A i jeszcze jedno obłudnicy.Oczywiście na stronie fb MKS Ciechanów żadnej wzmianki o ostatnich wynikach.Jak nie ma tam info to są komentarze tutaj.Zresztą tam jest cenzura usuwają co chcą!

  • gość 2018-09-11 22:00:58

    gościu używasz słow których nie rozumiesz, obłudnicy? niby kto? już widze te kometarze na facebooku jak tam trzeba z własnego konta pisać hahahaha przestan zartowac. Tutaj to nie są komentarze tylko jakieś chamstwo zwykłe i tyle. tez powinny być cenzurowane bo się paru oszołomów zbierze a może i jeden i tak pisze co mu tak do głowy przyjdzie. napisz cwaniaczku na fb po swoim nazwiskiem to się dowiesz co inni o tobie mysla baranie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 22:27:54

    Nie wyzywaj bo nikt tu nie obraża.Wiesz co to jest merytoryczna rozmowa?Szczęśliwy jesteś z takich wyników?Cieszy Cię że powstała nowa akademia?Cieszy Cię to że wielu chłopaków co mogliby pomóc MKS-owi nie widzą szans współpracy z Panem Prezesem? Jeżeli Ci to odpowiada to gratuluje minimalizmu,z takim podejściem niedługo będą nas czekały derby z Olimpem. Mecz przyjaźni-to jest właśnie obłuda!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 06:32:36

    I znowu duzo piszesz bez konkretów, tych tylu chłopaków to kto niby? Odpowiedz na to jedno pytanie ale konkretnie. A drugie to wiesz dlaczego powstała akademia czy plotki słyszałeś i to tylko z jednej strony? Bo to pewnie tylko ci maja racje co gadają na Mks, zarząd, trenera obecnego a wszyscy inny to święci i nieskalani są. Sam się otrząśnij człowieku. No i czekam na te nazwiska grajków chętnych do pomocy, tylko żebyś sie nie zdziwił odpowiedzią jak wymienisz chociaż jedno.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 10:53:35

    Czy Ty żyjesz w innym świecie?Nie czytasz komentarzy Twoich piłkarzy?Nawet Wasi zawodnicy wolą jechać pograć na orlik niż grać w meczu MKS.Nie będę przytaczał nazwisk,zapamiętaj jedno Zostaniecie sami!

  • gość 2018-09-12 12:20:37

    chyba Ty żyjesz w innym swiecie, jak czytam te komentarze to dlatego się pytam o konkrety, bo nikt z piłkarzy Mks nie był na żadnym orliku i to jest pewne, więc schowaj się do budy z tymi rewelacjami. a nazwisk to nie masz i nie wiesz i dlatego nie bedziesz przytaczał, a nie zadnego innego powodu. zawsze tak jest jak się napisze o konkrety, łatwo pisać bzdury ogólne anonimowo... nadal jedna opinia "żenada"

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 14:05:13

    Mam nazwiska ale to już w kampanii wyborczej :)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 14:19:33

    Haha, nazwiska w kampanii wyborczej, piłkarzy którzy nie chca grać w Ciechanowie, chłopie co to ma za znaczenie i dla kogo? znowu bicie piany o nic czyli jak zwykle. Swoją droga jak taki jesteś zaangażowany to gdzieś był jak klub potrzebował działaczy i to zdaje sie juz w 2012r?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 14:48:47

    Ok już nie przeszkadzam Tobie. Jesteś zadowolony z sytuacji w klubie,poziomu sportowego,akademii i finansów?

  • gość 2018-09-12 14:58:49

    ale chyba mieszasz pojęcia, poziom sportowy seniorów czy akademii? czegoś brakuje w akademii? widziałeś ostatnie wyniki sportowe są na fb jakbys chciał. finanse to czyje klubu ogółem? jakieś znasz problemy? czy tylko plotki co to ile i komu? jak zwykle od lat, też to słyszę i co? było paru a szczególnie jeden co to pozwał Klub o zapłatę i z tego co słychać to słabo skończył, Pan PC zdaje się zona musiała komornikowi koszty potem płacić, i to tak jest z tymi plotkami, a poziom finansów seniorów - to czy to odbiega od innych klubów w tej lidze... o tym to szkoda też gadać generalnie, wszędzie tak samo, taki Bug Wyszków pisze na faceboku ze na 350 tys długu i prosi radnych o wsparcie i spłatę tego... a Łomianki,, a Mława, Sprzęt jak widzisz w klubie jest, seniorzy na wyjazdy ZKM wozi Tylko czy to chodzi o klub czy ty masz jakieś wątki do zarządu czy prezesa? coś mi się tak wydaje jak wyjeżdżasz z kampanią wyborczą... to tak musi być że to Twoje niespełnione oczekiwania albo jakieś osobiste wątki, ale to tym bardziej słabe jeśli tutaj anonimowo je wylewasz a nie pójdziesz i w oczy nie powiesz co masz, ale w oczy wprost a nie tak tu

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 16:36:11

    Z kim ta akademia gra,co to za przeciwnicy.Do kogo ty MKS porównujesz?Wyszków,Łomianki a co to jest?A wyniki seniorów na fb?Nie ma.Trochę ambicji amatorze. Jak się można szczycić wyj....niem Cejmera w kosmos,bo dług się przedawnił.A gdzie życiowe zasady?Z policją tak samo się układasz,Ty życia nie znasz.Dlatego zostaniesz sam.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 17:12:52

    Akademia gra z tym z kim ma lige, widzę ze wiesz całkiem nieźle nazwiska, a skąd wiesz ze przedawnił? Bo z tego co było mówione i to publicznie to były pokwitowania zapłaty tylko pan PC o nich zapomniał. I kto sie niby układa z policja? I co Ty do mnie piszesz o zostawaniu sam, mnie to akurat nie grozi, a jak to czyta prezes czy ktoś z klubu to sie faktycznie powinien zainteresować tym pisaniem... co niektórych...

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 17:26:29

    Usługę wykonał a za nią nie zapłacono to ładnie tak?To jest brak honoru,jakichkolwiek zasad,liczy się tylko $$$. Na jakich stadionach jest policja?Dopiero wkracza na żądanie organizatora,taki jest przepis.Czyli się ułożył Ze sportowym pozdrowieniem

  • Gość2 - niezalogowany 2018-09-12 17:34:53

    Jak gość wyżej napisał ze były pokwitowani to chyba zapłacono??? A pan chciał dwa razy za to samo??? To nieładnie z jego strony tego pana co pozywał! A ten przepis o policji na stadionie to gdzie jest? Chyba ci sie pomyliło ze stadionem Legii i masowej imprezy której w Ciechanowie nigdy nie było, wiec raczej nie miał sie po co i z kim układać

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 17:36:22

    A i nikt tu nikogo nie obraża,merytoryczna krytyka jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. Z Przasnyszem tylko 3 punkty!

  • gość 2018-09-12 19:05:08

    patologiczny trener patologiczny skład szkoda tylko młodych chłopaków co dołączyli do tych pseudo grajków...

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 20:20:05

    Chłopcze. Co to za Przykłady? Wyszków. Łomianki, Mława. Nie wiem jak w Wyszkowie ale Łomianki i Mławianka nie są winni swoim piłkarzom pieniędzy w przeciwieństwie do waszego zasr....MKS-u tak więc wara!!! Nie masz prawa tak pisać skoro nie masz wiedzy chłopczyku. Masz wiedzę z poprzedniego sezonu. Podpisano kibice Łomianek - zgoda z Mławianką. Tak się składa, że już w sobotę gramy ze sobą mecz. A swoją drogą ten wasz grający trener J... to niezły poj....b - Współczuję

  • kibic_prawdziwy - niezalogowany 2018-09-12 21:21:48

    ty się chłopcze zapytaj prezesa Mławianki czy i ile musi jeszcze dopłacić zobowiązań i spadaj do Łomianek leszczu a ten twój klub tez strajki już przerobił czy cos tam, a chłopaki z MKS i tak wam nakopią jak ostanie mecze i u was i w Ciechanowie … hehehe

  • gość 2018-09-13 08:08:13

    Prawdziwy kibicu - Klub MKS Mławianka nie jest winien piłkarzom pieniędzy. Oczywiście pewne zaległości są wobec innych, które na bieżąco są spłacane bo niestety poprzedni zarząd trochę przeinwestował w piłkarzy chcąc awansować w poprzednim sezonie do 3 ligi. Podobnie było u was sezon/dwa wcześniej i do dzisiaj odbija się to u was czkawką. Żeby było jasne - ja nie chcę tu wywołać burzy lub stworzenia jakiejś złej atmosfery między klubami. Opisuję tylko fakty. Cokolwiek tu napiszemy to nie zmienia faktu, że oba kluby będą w tym sezonie walczyć o 4 -to ligowy byt. I oby za rok nie było derbów w okręgówce...... Czego nie życzę zarówno wam jak i sobie. Pozdrawiam normalnych kibiców piłki nożnej.

  • Mks - niezalogowany 2018-09-13 11:37:30

    Kolego w przypadku MKS-u to było dogadywanie się prezesa z piłkarzami na warunkach których od samego początku wiedział że nie będzie w stanie spełnić. Presesunio zaufał Szopie (Dziewickiej) i sprowadzał kogo tylko Szopa zapragnął. A na swoich chłopaków położył kompletnie lachę. I tak po miesiącu już był problem z czego zapłacić. Później jak już nie było z czego płacić powoli odchodzili(niestety w każdej pracy tak jest jak pracodawca Ci nie płaci to szukasz gdzie indziej),No i wtedy postanowił się przeprosić z miejscowymi bo nie byłoby komu grać z Pogonią Lwów. I tu niestety popełnili błąd bo mogli się postawić i zostałby sam a tak dalej ich kręci. Proceder żebrania o kasę przez piłkarzy jest cały czas.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 07:52:41

    No proszę tym razem polubienie na stronie MKS-u pubu pazdro. Kolejna hipokryzja ,prezydent kazał? Jest tylko jeden Pub sportowy w mieście”Boruta”!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 08:24:31

    A Boruta ma Facebooka?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 21:53:21

    Aż jedno polubienie :)Zrób wpis o Borucie dla porównania.Tak to jest bratać się z odwiecznym wrogiem!

Dodajesz jako: |

Piłka Nożna, Miasto Ciechanów - więcej informacji