:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C lekkie zachmurzenie

Mazovia Ciechanów na podium Drużynowych Mistrzostw Polski

Podnoszenie Ciężarów, Mazovia Ciechanów podium Drużynowych Mistrzostw Polski - zdjęcie, fotografia

Brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów wywalczyli zawodnicy Mazovii Ciechanów. W finałowym turnieju w Mroczy również uplasowali się na trzeciej pozycji.

Ciechanowianie wystartowali w składzie: Patryk Bęben (uzyskał 271 kg w dwuboju), Patryk Słowikowski, Łukasz Słowikowski (298 kg), Piotr Poniedziałek (290 kg), Łukasz Słoniewski (185 kg) i Dawid Przybyszewski (246 kg). W zawodach w Mroczy Mazovia uzyskała wynik 1704,1 pkt. W klasyfikacji generalnej całych mistrzostw, obejmującej cztery turnieje, sztangiści znad Łydyni uzyskali łączny wynik 7212,3 pkt, co pozwoliło na wywalczenie brązowych medali.

W mistrzostwach triumfowali Budowlani Opole (8041,5 pkt), przed Tarpanem Mrocza (7652,7 pkt.). Czwarte miejsce zajął Górnik Polkowice (6792,5 pkt.).