:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Marsz dla życia po raz szósty i pierwsza Strefa Chwały w Ciechanowie [zdjęcia]

Już po raz szósty ulicami miasta przeszedł "Marsz dla życia i rodziny", tym razem pod hasłem "Polska Rodziną Silna". W sobotę, 9 czerwca, wydarzenie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą, a zakończyło w "Strefie Chwały" na placu Jana Pawła II. Podobne wydarzenia organizowano w całym kraju.

 W kościele farnym o godzinie 13:00 rozpoczęła się msza święta, której przewodniczył gospodarz parafii, ksiądz Zbigniew Adamkowski, koncelebrował ją ksiądz Eugeniusz Graczyk, proboszcz parafii św. Piotra Apostoła. Około 14:00 przy kościele farnym zebrało się około 350 osób, aby przemaszerować ulicą Grodzką, przez plac Kościuszki i ulicę Warszawską, na plac Jana Pawła II, gdzie przygotowana była "Strefa Chwały".

Ta kilkugodzinna akcja opierała się na idei nowej ewangelizacji. Na samym placu i na przyległych ulicach można było spotkać ewangelizatorów, którzy między innymi wręczali kartki z cytatami z Pisma Świętego. Na scenie znajdującej się na placu Jana Pawła II z kolei odbywały się koncerty, uwielbienie, wspólna modlitwa. Wystąpiła schola "Anioły" i zespół "Głos Wołającego na Pustyni". W wydarzenie zaangażowali się duchowni, wspólnoty parafialne i organizacje. W marszu i "Strefie Chwały" wzięli udział mieszkańcy, księża, ale także radni i parlamentarzyści.

Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia.


Marsz dla życia po raz szósty i pierwsza Strefa Chwały w Ciechanowie [zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-16 11:52:35

    200 zdjęć , 350 osób - nieźle . Na 45 tyś. mieszkańców ,200 starych dewotek , 50 mężczyzn , 50 dzieci i 50 matek zastrzeżonych brakiem dopuszczenia ich dzieci do komunii i bierzmowania. Pełen sukces.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl