:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Mariola Kołakowska kandydatem na wójta gminy Regimin

Wybory, Mariola Kołakowska kandydatem wójta gminy Regimin - zdjęcie, fotografia

Mimo, że termin zgłaszania kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w zbliżających się wyborach samorządowych mija 26 września, to już teraz pierwsi kandydaci oficjalnie potwierdzają swój start. We wtorek (11 września) o swojej kandydaturze w wyborach na wójta gminy Regimin poinformowała Mariola Kołakowska.

- Drodzy mieszkańcy gminy Regimin! Chciałabym poinformować o jakże długo oczekiwanej przez niektórych z Was deklaracji. Podjęłam decyzję o kandydowaniu na stanowisko Wójta bliskiej memu sercu Gminy Regimin - napisała na swoim fanpage'u na Facebooku.

Mariola Kołakowska od 2016 roku jest kierownikiem placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Ciechanowie. W wyborach samorządowych wystartuje z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W wyścigu o urząd wójta Regimina jej najpoważniejszym rywalem będzie prawdopodobnie obecny wójt, Lech Zduńczyk.

Mariola Kołakowska kandydatem na wójta gminy Regimin komentarze opinie

  • gość22122 - niezalogowany 2018-09-12 20:25:06

    Obecny Lech Zduńczyk zapewne znowu kupi głosy dając po 100 zł lub kupująć flachę

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 22:33:04

    Czas na zmianę, może chociaż ona coś zrobi w naszej gminie

  • gość 2018-09-12 23:06:26

    Ludzie! Nikt nie pokona Lecha w Regiminie! Dopóki sam zrezygnuje ,nikt nie ma szans!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 23:59:29

    Pana Wardzinskiego w Ciechanowie tez miał nikt nie pokonać.... wyszło inaczej i to zdecydowanie na duży plus :-)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 06:17:54

    Żeby chociaż ładna była, a tak to nie ma szans.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 07:10:27

    Tj facet, czy kobieta ?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 08:00:52

    Może ludzie obudzą się i dostrzegą zero aktywności obecnego Wójta . Oby się to zmieniło w najbliższych wyborach!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 08:07:58

    Panu Zduńczykowi już dziękujemy. Potrafi tylko manipulować ludźmi.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 08:08:24

    Panu Zduńczykowi już dziękujemy. Potrafi tylko manipulować ludźmi.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 09:34:01

    LA LA LA lunia

  • gość 2018-09-13 12:13:15

    Wójt to nie synekura, która ta Pani otrzymała. To są wybory samorządowe więc promotor tej Pani nie może zadecydować, że będzie wójtem.

  • Obserwator - niezalogowany 2018-09-13 14:37:06

    PIS-owi dziękujemy, przez trzy lata w niczym gminie nie pomogli, a teraz chcą przyjść i łupić kasę. Przyjeżdżają na uroczystości, żeby się promować, a pomagać to nie ma komu.

  • gość 2018-09-13 14:55:16

    Ona coś zrobi w naszej gminie, coś to znaczy co? Zapytaj pracowników KRUSU, co robi?

  • Gość nastepny - niezalogowany 2018-09-13 16:07:26

    W ostatnich latach posada na stanowisku Wojta Regimin to byla synekura. Moze to się zmieni dla dobra całej gminy. Uczciwość i praca dla Regimin a to fałsz. Popatrzcie kogo się zatrudnia. A jakich to wysiłków dokonuje obecny Wójt, to dopiero dla niego intratna posada. Przez tyle lat wysilał się w imprezach. Podziw to dla jego żony. Czegóż to się nie robi dla władzy publicznej.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 16:40:40

    Mariola aleś ty brzydka

  • gość 2018-09-13 16:56:56

    Stanowisko dla Wójta to nie synekura, to odpowiedzialność, ale dla nieudaczników z PIS zapewne tak.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 19:43:54

    Trzeba w koncu wybrac kogo kto będzie coś robił a nie tylko pierdzial w stolek jak jest dotychczas. Zmiana prezydenta ciechwnowa pomogla ? pomogla tu to samo trzeba zrobic. Obecnego wykopac i niech ktos przyjdzie kto bedzie dzialac.

  • Prawda - niezalogowany 2018-09-13 22:20:53

    Wstydzę się od lat mieszkać w takiej zacofanej gminie i to blisko Ciechanowa. Przez tego wójta tak jest bo nie robi nic, wystarczy porównać co robią inne samorządy jak dbają o wizerunek gminy i poprawę życia swoich mieszkańców. Ludzie którzy popierają tego wójta OBUDCIE SIĘ Z TEJ CIEMNOTY I PRZEJRZYJCIE NA OCZY PRZECIEŻ ON Z Was robi PAJACY postawi Wam flaszkę i wyśmieje za plecami. Pani Mariolo już dziś ma Pani mój głos. Wardziński co robił. A dziś jak wygląda Ciechanów. I można.

  • gość 2018-09-13 23:04:12

    Kto będzie głosował na obecnego Wójta, przynajmniej wie czego ma oczekiwać, a więc pustych obietnic, zatrudniania po znajomości, np. rodzinę radnych, libacji strażackich i zacofanej gminy.

  • Obserwator - niezalogowany 2018-09-14 10:10:55

    Szanowny Prawda. Zanim zaczniesz pisać takie bzdury, to odpowiedz sobie na konkretne pytania. Nie ma u nas hali sportowej, nie ma oczyszczalni ścieków, nie ma kanalizacji w Regiminie, nie buduje się jej w Lekowie i Targoniach? Uczniowie i rodzice pewnie uważają, że wszystkie szkoły w ruinie i brak w nich wyposażenia, tablic interaktywnych, pomocy naukowych? Nie zbudowano nawet kilometra nowych dróg, mostu na Łydyni? Świetlice dalej wyglądają jak zrujnowane chlewki? Strażacy z OSP ciągle narzekają na brak mundurów, sprzętu, wyposażenia? To tylko część pytań. A ty zanim powtarzać będziesz te głupoty, to się trochę przynajmniej zastanów!

  • Gość nastepny - niezalogowany 2018-09-14 12:09:39

    Do obserwatora. Prawda ma trochę racji. Pan wójt ostatnio to się tylko lansuje. Nie zamierzam cię przekonywać, ponieważ jesteś przesiąknięty kłamstwem. Hala sportowa jest od dawna i nie za obecnego Wójta, a za obecnogo o mało nie została rozebrana. Kanalizacja od ilu lat wysilał się obecny Wójt, ile było sporządzanych dokumentacji, ile wyjazdów do Warszawy. Kanalizacja to po części muszę przyznać uratowany honor Wójta, a czym miałby się pochwalić poza kanalizacją. A jak było z wymianą rur jeśli chodzi o wodociąg. Niby były wymieniane, ale nikt tego nie nadzorował. A drogi są powiatowe z częściowym dofinansowaniem gminy. A jak jest z drogami gminnymi. Nawet te co zostały zrobione to wystarczy popatrzeć daleko nie trzeba szukać, wystarczy Regimin, jaki jest stan, nie mówiąc o chodnikach. Nikt tego nie widzi. Sprawa oświaty i straży to bieżące sprawy i największy elektorat Wójta, gdy tam nie miał rodziny, kto wie jak by bylo. Dobry Obserwator zauważył by, że nikt obcy tam nie może pracować, kto w jaki kolejek sposób nie jest powiązany z urzędem gminy. Praca tylko dka rodziny radnych, nie widać. Ale z ciebie Obserwator z opaską na oczach. To raczej PAPUGA. Zmiany są dobre w Ciechanowie, ale w Regiminie już nie. Czas na zmiany. Szkoda, że w Regiminie brak odważnych ludzi.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 13:50:02

    Ta Mariola to z PiS-u jest? Jesli tak to niech spada. Jeszcze nam tu pomnik smoleński wystawi, a to napewno w gminie nie potrzebne.

  • Gość nastepny - niezalogowany 2018-09-14 15:53:07

    Sprostowanie: halę sportową budował obecny Wójt i cały czas ją remuntuje. A jeśli chodzi o oświatę to czy ktokolwiek wie jaka kwota z budżetu jest przeznaczana na wydatki oświaty. A jeszcze jedna sprawa, którą Wójt się zasłania radnymi, to sprawa stomatologa, który był na NFZ a teraz prywatnie. Obserwator czy to dla ciebie za trudne do zrozumienia. A Wójt się śmieje z was i realizuje wszystko aby zachować posadkę.

  • gość 2018-09-15 19:55:03

    Czy remizja we wsi to szczyt marzeń mieszkańców? A na chuj tyle tych remizji,lepiej dofinansować straż zawodową,a w Regiminie nie ma nawet jakiegoś klubu żeby się spotkać. Bo klucze od remizji ma prezes a tam tylko telewizor i stół do tenisa

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 23:01:46

    Najwyższy czas żeby te staruchy ustąpiły miejsca młodym .najlepszym przykładem jest obecny Pan Prezydent Ciechanowa.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 00:58:27

    Czas na zmiany panie wojcie .Pan nie szanuje ludzi a i nic pan nie zrobil np w oddzialach przedszkolnych .Sale sa tak malenkie a dzieci ok 20 to sa kpiny wychwalal sie pan ze dzieci maja super warunki chyba w 5latkach sala malutks ciasno okropna lamperia Panie jest 21wiek Czas na zmiany nie robi pan nic .Olewa pan ludzi i tylko na popijawy do wiejskiej remizy potrafi pan zawitac Dla ludzi pana nie ma wiec na moj hlos i mojej rodziny niech pan nie liczy

  • gość 2018-09-17 09:09:51

    Czas na zmianę!!!!!!!!!!!!

  • gość 2018-09-17 19:24:13

    Szczerze życzę powodzenia i mam nadzieję, że to Pani wygra, bo na to co tu się dzieje od lat, patrzeć się nie da. Choć nie wiem czy to jest realne bez -tak jak ktoś tu już wyżej poniekąd napisał- zmobilizowania w jakiś ‘tajemniczy’ (choć wszystkim dobrze znany) sposób, pewnej dość specyficznej rzeszy wyborców, żeby -wbrew prawom fizyki, która w wielu przypadkach ciągnęła ich do podłogi, bądź wprowadzała w stan snu nad kartą wyborczą, czy też wpędzała w przerażenie, bo przecież mówili, że mam tylko to zaznaczyć, a tu tyle nazwisk i kartek -zagłosowali na Panią, a nie jak to zwykle w ostatnich latach bywało, na urzędującego aktualnie Wójta… a niestety rzesza ta ma znaczący wpływ na wynik. No i jakby stał się cud, to życzę też cierpliwości w Radzie rodem z Wilkowyj ;) a powyższymi nieprawdziwymi komentarzami ad personam niech się Pani nie przejmuje, to pewnie ktoś z powyżej przeze mnie opisanych, którym brakuje merytorycznych argumentów. O dotychczasowym niegospodarnym zarządzaniu pisać sensu nie ma, bo temu co to rozumie tłumaczyć nie trzeba, a reszcie się nie przetłumaczy, bo rozpadająca się hala i odnowione remizy to dla nich szczyt marzeń, który został spełniony i jest git. O kanalizacji nie napiszę, bo powinna już dawno hulać, za dużo mniejsze pieniądze, które przez nieudolność gmina straciła.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-17 21:14:11

    Może niech lepiej najpierw kandydatka popracuje w gminie jako zwykły pracownik ...

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 12:46:59

    Brawo Pani Mariola!

  • Gość nastepny - niezalogowany 2018-09-18 18:20:31

    A jak można otrzymać pracę w gminie jak zwykły pracownik. A stanowisko Wójta to nie zwykły pracownik, dla wielu to jak wielmożny Pan, który pokazuje całujcie po rękach. No jak nie głosować, jak tu pocałuje, tam poleje, a ty kochaniutka/a przyjdź może coś znajdzie w urzędzie. Dać szansę młodej, zapomniał jak sam był młody. A ten typ nie ustąpi z honorem.

  • gość 2018-09-19 20:44:23

    Nie porównujcie tej pani do prezydenta, takich jak on jest jeden na milion i prezydent nie jest za PIS.

  • gość 2018-09-20 09:01:37

    Dajcie szansę nowemu kandydatowi, nie mówię że na pewno będzie lepiej, ale gorzej raczej już nie może być.

  • gość 2018-09-20 13:13:14

    Pani Kołakowska usuwa ze swojego facebooka niewygodne komentarze. Ładnie Pani zaczyna! Tak jest jak się nie ma zielonego pojęcia o możliwościach realizacji obietnic. Przykładem jest gaz, proszę zapytać mieszkańców Grzybowa, kto jest odpowiedzialny za realizację tego zadania i jak firma gazowa przekłada realizację zadania na kolejny rok i ile obecny wójt musiał poczynić starań, aby w ogóle zechciała podjąć się tej realizacji. A z gazociągu Jamalskiego to na pewno tego gazu Pani nie podłączy, chyba że prowadzi Pani rozmowy z Putinem.

  • gość 2018-09-20 19:59:31

    Propaganda nie kosztuje, może by tak panienka powiedziała, że samo przyłącze gazowe kosztuje ok. 3000 zł, a do tego trzeba jeszcze kupić piec.

  • gość 2018-09-20 20:03:16

    a kto pisze albo mówi że trzeba od razu piec. Zrobić przyłącza i niech mieszkaniec ma wybór, którego brak jest teraz................

  • gość 2018-09-20 21:02:10

    To zrób sobie przyłącze i czekaj aż ci gaz przyfrunie. Żeby wybudować przyłącze to najpierw trzeba zaprojektować sieć gazową, a potem zbudować ją. Może to zrobić tylko firma Polska Spółka Gazownictwa i musi w tym widzieć zysk. A za przyłącze musisz gościu zapłacić z własnej kieszeni ok. 3000 zł. Myślenie naprawdę nie boli!

  • gość 2018-09-20 22:03:48

    za wszystko się płaci. I to norma. A my żyjemy jak w zaścianku.

  • gość 2018-09-21 10:45:00

    Tak, tylko trzeba to powiedzieć ludziom, a nie kłamać.

  • Alojzy Szpak - niezalogowany 2018-09-21 17:58:47

    Pani kandydatka na wójta postanowiła nie odpowiadać na moje pytania i usunęła mój komentarz ze swojego facebooka. Ponawiam pytania. Pani Mariolo czy Pani wie, że inwestorem sieci gazowych jest Polska Spółka Gazownictwa, a nie gmina? Czy Pani wie, że PSG kieruje się interesem a nie chęciami mieszkańców czy Wójta? Rozmawiałem z Wójtem z Regimina, trzy lata temu obecny wójt z Regimina praktycznie przymusił gazownię do gazyfikacji Grzybowa, gdzie mieszka 500 osób. po tym jak się dowiedzieli, że żeby przystąpić do umowy musza zapłacić 2400 zł, połowa zrezygnowała. pozostali dostali pisma, że mimo że czekają 3 lata to gazociąg będą budować w 2019 r. Czy Pani o tym wie Pani Mariolo? No chyba nie, bo Pani nie stąd i wierszem gada. Gazociąg Jamał to gazociąg tranzytowy łączący Europę z ruskim półwyspem Jamał i ma się do gminy Regimin jak pięść do oka, chyba że ma Pani jakieś uzgodnienia no to wtedy co innego.

  • gość 2018-09-21 18:15:16

    Pani Kandydatka powinna to wiedzieć! Przecież wystawiła kandydata na radnego, fachowca od gazownictwa - p. Kwaśniewskiego. To p. Kwaśniewski współpracując z p. Wójtem mówił na zebraniu w Grzybowie, ile trzeba zapłacić za przyłącze gazowe i nie protestował jak Wójt informował mieszkańców, że wymusił na spółce gazowej budowę sieci gazowej, a wręcz potwierdzał. A może p. Kwaśniewski kandydując z PIS do rady gminy już tego nie pamięta? Czy Pani kampania będzie oparta na kłamstwie? Mieszkańcy gminy to ludzie myślący, to nie mohery!

  • gość 2018-09-21 18:41:20

    Alojzy, masz na myśli uzgodnienia z Putinem?

  • gość 2018-09-21 19:36:54

    Oj chyba ktoś od obecnego wójta pisze. ....Atak najlepszą obroną. Pranie mózgów ludziom to on robi bezbłędnie. Wójt jest od tego aby negocjować, wychodzić z inicjatywą i reprezentować mieszkańców no i oczywiście stawiać 0,5 l.....:-(

  • gość 2018-09-21 20:30:45

    Piszesz, że kandydatka będzie stawiać 0,5?

  • gość 2018-09-21 21:59:31

    Pani Kołakowska zarzuca brak zaangażowania władzom gminy w budowę gazociągu. To jest kłamstwo. Może by tak pierwszy proces w trybie wyborczym panie Wójcie?

  • gość 2018-09-21 22:32:46

    Już wiem kto pisze te obronne komentarze. Pozdrawiam.

  • gość 2018-09-22 14:45:01

    https://wiesci24.pl/2018/09/22/sfalszowane-podpisy-pod-listami-poparcia-pis-gdzie-to-rzekome-poparcie/

  • gość 2018-09-22 16:33:50

    Arogancja władzy? https://wiesci24.pl/2018/09/21/ojciec-premiera-w-tarapatach-afera-z-podpisami-dla-wolnych-i-solidarnych/

  • gość 2018-09-23 08:05:27

    Mówi pani że będzie wprowadzała tanią komunikację, a przekaz ciechanowskiego pisu jest taki aby zlikwidować na naszej gminie autobusy miejskie. Usunęła to paniusia ze swojego FB. Komunikacja miejska zależy od dobrej woli prezydenta i starosty. Rozmawiała pani z nimi? Kłamać to sobie można. Coś mi się wydaje że jakby pani została wójtem to miejskich w ogóle nie będzie.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-23 10:46:08

    A ja słyszałem, że jak autobusy zlikwidują, to w zamian będą samoloty, a dla tych, którzy boją sie latać będą bryczki.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-23 13:12:53

    Na temat gustu się nie dyskutuje, dlatego na temat tego, że Pan go nie ma, nic nie napiszę. I proszę się zastanowić nad merytoryką i poziomem swoich komentarzy.

  • Mieszkaniec Gminy - niezalogowany 2018-09-23 15:48:06

    A moim skromnym zdaniem wójtem naszej Gminy powinien zostać Jaskolski, szkoda, że nie startuję

  • Gość - niezalogowany 2018-09-23 19:40:37

    Ha ha ha !

  • Gość - niezalogowany 2018-09-23 19:41:55

    Ha ha ha !

  • Gość - niezalogowany 2018-09-23 19:43:40

    Ha ha ha !

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 15:52:14

    A jak u nas w Gminie wyglada sprawa samochodów w OSP?? Można muzeum motoryzacji otworzyć np. Szulmierz ten Hydromil ( śmiechu warte) jednostka w KSRG, a śmiechów wozem jeżdżą. Porażka panie Wójcie!!!

  • gość 2018-09-24 17:42:06

    Słyszałem, że Wójt już dawno miał kupić samochód, ale pisowcy z Szulmierza mówili, żeby nie kupował bo im Romanowski załatwi. No i widać jak załatwił? Zapytajcie p. Liszewskiego powinien to potwierdzić, bo chyba nie stracił pamięci.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 18:10:28

    No właśnie nasz Polska cała

  • gość 2018-09-26 09:22:42

    Czy tu chodzi o przejęcie władzy i o kurniki?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-26 14:23:56

    A czy tu chodzi o oddanie władzy i się czepiamy ?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-26 14:26:35

    A czy tu chodzi o oddanie władzy i się czepiamy ?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-26 14:30:23

    A czy tu chodzi o oddanie władzy i się czepiamy ?