:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Malarstwo intuicyjne – wernisaż w COEK STUDIO

Kiedy: 2017-05-18 , godzina: 18:00 | Gdzie: Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO

Wystawy, Malarstwo intuicyjne wernisaż STUDIO - zdjęcie, fotografia

Już dziś (18 maja) o godz. 18:00 w Ciechanowskim Ośrodku Edukacji Kulturalnej STUDIO odbędzie się wernisaż malarstwa intuicyjnego. W galerii zaprezentują się trzy artystki: Agata Laskowska-Zelech, Beata Czyżykowska oraz Aleksandra Stencka, która będzie odpowiadała również za oprawę artystyczną wernisażu.

Malarstwo intuicyjne – co to jest?

Vedic Art jest sposobem rozwoju kreatywności oraz samoświadomości za pośrednictwem malarstwa intuicyjnego. Za twórcę tego nurtu uważa się Szweda - Curta Kallmana – który oparł go na bazie 17 zasad wywodzących się z indyjskich Ved (świętych ksiąg hinduizmu).

Są one drogowskazami, które wprowadzają uczestników w proces tworzenia.
Veda – tj. czysta, kompletna wiedza.
Vedic – tj.  przynależny Vedzie, obejmuje nieograniczoność przestrzeni i czasu..

Agata Laskowska-Zelech – o sobie

Jestem mamą czwórki dzieci, pasjonuję się literaturą i rozwojem wewnętrznym. Kocham taniec, sztukę oraz przyrodę.

Za pomocą malowania intuicyjnego Vedic Art. mogę dotrzeć do swojej kreatywności, uwalniam swoje emocje, docieram do swojej wewnętrznej wiedzy, Wtedy też – przy okazji powstaje obraz…

Beata Czyżykowska – o sobie

Jestem rodowitą ciechanowianką. Prowadzę na terenie naszego miasta salon fryzjerski, a od 10 lat moją pasją jest malowanie, które daje mi to dużo radości i satysfakcji. Jest odreagowaniem na otaczający świat, który niejednokrotnie mnie inspiruje. Wystawa będzie dowodem na to, że wszyscy jesteśmy obdarowani talentami – wystarczy tylko na chwilę się zatrzymać i spróbować odkryć ukryte w sobie pasje.

Aleksandra Stencka – o sobie

Malarstwo

Moja pasją jest tworzenie obrazów i muzyki poprzez które przejawia się Świat baśniowy. Inspiracją do tego co tworzę jest dla mnie przede wszystkim Natura. W swoich obrazach ukazuję wielowymiarowy, magiczny świat, wspomnienie, marzenie, legendę i bajkę – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Maluję od dzieciństwa, na co dzień zajmuję się m.in. fotografią oraz śpiewem. Prowadzę zajęcia da dzieci i młodzieży w Zielonce.

Moje obrazy brały udział w ok. 20 wystawach w Polsce, głównie indywidualnych. Poza tym maluję również na zamówienie - te prace trafiają również za granicę.

Muzyka

Występując śpiewam głównie autorskie utwory w różnych językach, również intuicyjnie, improwizując. Bliskie mi są różne rodzaje muzyki: filmowa, celtycka, tzw. muzyka Natury.

W 2015 r. wydałam pierwszą autorską płytę „Whitewater” przy której nieocenioną pomoc okazał mi utalentowany kompozytor muzyki elektronicznej, Artur Telakowiec.

Chętnie  występuję w całej Polsce i za granicą, szczególnie kierując swoją twórczość do osób czujących i gotowych na podróż do wewnętrznego świata.

Koncert i obraz to jakby podróż mocy, opowieść o pięknie prawdziwym dla mnie i dla tego, który podobnie czuje. Dla takiej osoby może to być drogowskazem, przypomnieniem lub po prostu przyjemnym relaksem. Dziedziny, którymi się zajmuję łączę  przy okazji wernisażu, gdyż przenikają się one nawzajem, pełniej wyrażając baśń, którą opowiadam.

Malarstwo intuicyjne – wernisaż w COEK STUDIO komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl