:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

Liga okręgowa: Kryształ gromi Tęczę w derbach powiatu

Piłka Nożna, okręgowa Kryształ gromi Tęczę derbach powiatu - zdjęcie, fotografia

Kryształ Glinojeck górą w derbach powiatu ciechanowskiego. Beniaminek ligi okręgowej wbił aż cztery bramki rywalom z Ojrzenia.

Grająca u siebie drużyna z Glinojecka zanotowała dużo lepszy start sezonu od przeciwników i to ona była faworytem niedzielnego starcia. Boisko potwierdziło te przypuszczenia. Gospodarze już w pierwszej połowie rozstrzygnęli losy rywalizacji. Strzelanie w 20 minucie rozpoczął Sebastian Czajkowski, a tuż przed przerwą dubletem popisał się Kacper Winiecki. W drugiej odsłonie kibice obejrzeli tylko jedno trafienie. W 73 minucie wynik spotkania na 4:0 ustalił Bartłomiej Derbin.

Wygrana pozwoliła Kryształowi awansować na czwarte miejsce w tabeli. Z dorobkiem 13 punktów drużyna z Glinojecka traci tylko trzy "oczka" do liderującej Nadnarwianki. Z kolei Tęcza plasuje się obecnie na przedostatniej, piętnastej pozycji. W najbliższą sobotę (15 września) ekipa z Ojrzenia podejmie u siebie CK Troszyn, a Kryształ zagra na wyjeździe z Wkrą Sochocin.

Kryształ Glinojeck - Tęcza Ojrzeń 4:0 (3:0)

Bramki: 20' Czajkowski, 39' i 41' Winiecki, 73' Derbin.

Skład Kryształu: Pielach; Przebierała (67' Sitek), Lubański (50' Lubiński), Dębkowski, Konrad Winiecki (75' Kalinowski), Czajkowski (70' Borucki), Kacper Winiecki, Derbin, Zawadzki, Goszczycki, Mróz.

Skład Tęczy: Lewandowski; D. Sawicki, A. Sawicki, Zmudczyński, Pniewski (75' Kozłowski), Karczewski, Drążek (60' Tokarski), Traczyk, Świtalski, Konop, Pyrzanowski (77' Wygocki).