:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Kuna, Liszowska, Malajkat i Szwedes w gorzkiej komedii na scenie PCKiSz

Kiedy: 2018-04-09 , godzina: 19:00 | Gdzie: Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie

„KŁAMSTWO” to niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... kłamstwa. Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów.

Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Autor wie sporo o związkach damsko-męskich. Ktoś mógłby powiedzieć, a kto nie wie?  On jednak umiejętnie i prowokacyjnie przełożył to na słowa... Słowa, które tną. Jak brzytwa. A tonący?... No właśnie.

Metaforycznie udało się tu połączyć Bergmanowskie „Sceny z życia małżeńskiego” z kilkoma komediami Woody Allena. Oczywiście sztuka nie jest jedynie słowną ekwilibrystyką, ale zawiera racjonalny, ale i filozoficzny podtekst. Reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat, niedawno powiedział : "Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić publiczność i sprawić, że, paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy". 

Szanowni Państwo, żeby się nauczyć, sztukę tę będzie można zobaczyć... należy zobaczyć, koniecznie, a okazja ku temu będzie już 9 kwietnia na scenie Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.

Bilety do nabycia w kasie kina „Łydynia“ tel: 23 672 35 09  ( w godz. 14-21)

Bilety indywidualne Jacek tel: 504 739 716

Bilety grupowe – informacje - rezerwacje tel. 515 400 723, 
info@koncertartex.com 

Zakup biletów przez internet : kupbilecik.pl

 

Artykuł Sponsorowany

Kuna, Liszowska, Malajkat i Szwedes w gorzkiej komedii na scenie PCKiSz komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-03-15 10:45:12

    Gdzie jest podana cena biletów?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Teatr, Ciechanów - więcej informacji