:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Kręci mnie bezpieczeństwo na ... Krubinie

Kiedy: 2017-08-11 , godzina: 17:00 | Gdzie: kąpielisko Krubin

Działania Strażaków, Kręci bezpieczeństwo Krubinie - zdjęcie, fotografia

Pokazy ratownictwa wodnego, udzielania pomocy w nagłych przypadkach czy specjalistycznego sprzętu - to wszystko będzie można zobaczyć już w najbliższy piątek na kąpielisku Krubin w Ciechanowie.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie wspólnie z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, Komendą Powiatową Policji, Państwowym Ratownictwem Medycznym i Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w kolejnej odsłonie akcji MSWiA "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Na kąpielisku Krubin w Ciechanowie ratownicy zademonstrują pokazy technik ratowniczych oraz sprzętu wykorzystywanego przez PSP i WOPR w czasie nagłych zdarzeń nad wodą. Odbędzie się też symulacja akcji ratunkowej osoby tonącej. To wszystko, by przybliżyć mieszkańcom powiatu ciechanowskiego zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz udzielania pierwszej pomocy. W trakcie akcji będzie też możliwość oznakowania roweru (należy zabrać ze sobą dowód tożsamości).

Akcja "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" już w piątek (11 sierpnia) o godz. 17:00 na kąpielisku Krubin w Ciechanowie.

Kręci mnie bezpieczeństwo na ... Krubinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się