:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Kreatywnie i innowacyjnie - inwestycja z pow. ciechanowskiego nominowana do nagrody

Ekonomia, Kreatywnie innowacyjnie inwestycja ciechanowskiego nominowana nagrody - zdjęcie, fotografia

Firma Jawar w minionym roku zrealizowała nową inwestycję. Pod Glinojeckiem powstała pierwsza w Europie fabryka systemów kominowych wykonywanych z perlitu. Inwestycja ta została nominowana do Polskiej Nagrody Innowacyjności.

Polska Nagroda Innowacyjności jest wyróżnieniem dla najbardziej kreatywnych uczelni, firm i instytucji. Podejmowanie innowacyjnych działań, często wiążących się z ryzykiem, jest doceniane przez środowisko, bo to właśnie te działania powodują rozwój polskiej gospodarki. Dostrzeżona i doceniona została także inwestycja z powiatu ciechanowskiego - nowa fabryka systemów kominowych Jawar pod Glinojeckiem. Produkowane tam systemy wykonane są z perlitu ekspandowanego połączonego z betonem. Jest to produkt dużo lżejszy i łatwiejszy w montażu od tradycyjnych pustaków. Co najważniejsze, jest to pierwsza taka fabryka w Europie. Szerzej o otwarciu fabryki informowaliśmy tutaj.

Polska Nagroda Innowacyjności zostanie przyznana podczas VI Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w drugiej połowie 2018 roku. Trzymamy kciuki! 

Fot. Jawar

Kreatywnie i innowacyjnie - inwestycja z pow. ciechanowskiego nominowana do nagrody komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl