:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Kram na kółkach z kulturą odwiedzi mieszkańców gminy Glinojeck

Kiedy: 2018-07-19 , godzina: 15:00 | Gdzie: Sulerzyż

Inne Wydarzenia, kółkach kulturą odwiedzi mieszkańców gminy Glinojeck - zdjęcie, fotografia

Podobnie jak w ubiegłym roku Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku przygotował dla mieszkańców gminy wakacyjną niespodziankę. W najbliższych dniach w pięciu miejscowościach pojawi się Kram na kółkach z kulturą.

W programie znajdą się m.in. animacje, konkursy i zabawy. Pojawi się też dmuchana zjeżdżalnia dla najmłodszych a całość zwieńczy wspólne ognisko (prowiant we własnym zakresie). Dodatkowo w Malużynie, Glinojecku i Sulerzyżu gośćmi specjalnymi kramu będą klauni Rico i Ruphert.

Kram na kółkach z kulturą odwiedzi następujące miejscowości: 11 lipca - Śródborze, 12 lipca - Zygmuntowo, 17 lipca - Malużyn, 18 lipca - Glinojeck, 19 lipca - Sulerzyż. Wydarzenia będą odbywać się w godz. 15:00 - 19:00.

(fot. M-GOK Glinojeck)

Kram na kółkach z kulturą odwiedzi mieszkańców gminy Glinojeck komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-11 10:56:25

    W tej gminie nigdy nie było kultury i nie będzie. Te wszystkie Garwarze czy Kondrajce to wieśniaki straszne. A im więcej kasy tym bardziej słoma z butów wychodzi.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Inne Wydarzenia, Glinojeck - więcej informacji