:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Konkurs na sztukę teatralną - Niepodległa

Teatr, Konkurs sztukę teatralną Niepodległa - zdjęcie, fotografia

Z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie zaprasza do udziału w Konkursie na Sztukę Teatralną - "NIEPODLEGŁA".

Przedmiotem konkursu jest napisanie utworu dramatycznego, mówiącego o odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918 r. Tekst musi być napisany w języku polskim. Ilość postaci dramatu oraz charakter utworu jest dowolny.

Organizatorzy planują wystawić nagrodzony/e dramat/y w PCKiSz przez Teatr ROZMYTY KONTRAST. Przewidywany termin premiery spektaklu, którego autor otrzyma I nagrodę - listopad 2018 r., pozostałe nagrodzone dramaty będą wystawiane sukcesywnie do końca 2020 r.

Ostateczny termin nadsyłania prac upływa 30 kwietnia 2018 r. Prace należy przesyłać drogą pocztową na adres: Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki ul. Strażacka 5; 06-400 Ciechanów, z dopiskiem „NIEPODLEGŁA”.   

Cały regulamin oraz kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie internetowej: www.pckisz.pl/konkurs-na-sztuke-teatralna-niepodlegla,1743

Organizatorem konkursu jest Związek Literatów na Mazowszu z siedzibą w Ciechanowie. Współorganizatorami są: Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie, Starostwo Powiatowe w Ciechanowie i Urząd Miasta Ciechanów.

 

Konkurs na sztukę teatralną - Niepodległa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl