:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C umiarkowane opady deszczu

Koncert w Zgrzycie. Zagrają Aporia, 365 Dni, Schröttersburg i GARS

Kiedy: 2017-09-15 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Koncert Zgrzycie Zagrają Aporia Schröttersburg - zdjęcie, fotografia

Ciechanowskie 365 DNI, w towrzystwie tczewskiej APORII, wybiera się w długą europejską trasę. Trasa obejmuje aż 9 krajów, a swój początek ma już w najbliższy piątek (15 września) o godz. 20:00 w Zgrzycie.  Poza nimi na ciechanowskim koncercie wystąpią GARS z Gdańska i SCHRÖTTERSBURG z Płocka

APORIA
emocore - Tczew/Gdańsk
https://aporiaaporia.bandcamp.com/
https://web.facebook.com/aporiapl/
Po raz kolejny w Ciechanowie! Część z Was na pewno zna już ten zespół, a ta część która nie zna, koniecznie musi zaznajomić się z ich twórczością. Pełen pasji, melodii i emocji hardcore punk z niebanalnymi, chwytającymi za serce tekstami. Muzyka inspirowana francusk szkołą takiego grania jak Amanda Woodward, Sed Non Satiata czy Daitro.

365 DNI
melodyjny hardcore punk - Ciechanów
https://365dni.bandcamp.com/
https://web.facebook.com/365dni
Lokalsi, więc specjalnie przedstawiać nie trzeba. Melodyjne, energiczne punkowe granie z tekstami rpzeciwko podłościom tego świata ;)

SCHRÖTTERSBURG
post punk/nowa fala/noise - Płock
https://schrottersburg.bandcamp.com/
https://web.facebook.com/schrottersburg
Zespół to zdecydowanie czołówka post punkowego grania w PL. Niebanalne kompozyje, mroczny, depresyjny, duszny klimat niczym dym z kominów płockiej petrochemii. Porównania do klasyków tj. Joy Division, The Cure, Bauhaus czy polskiej Siekiery są nieuniknione, ale panowie wkłądają w to co robią na tyle serca, żę cięzko do końca jest zakwalifikować ich muzykę. 

GARS
post hardcore - Gdańsk
https://gars.bandcamp.com/
https://web.facebook.com/thegarsi
Post hardcore to taki worek, do którego wrzuca się zespół, który ciężko do końca zakwalifikować. Można tu znaleźć hardcore punkową energię, post-metalowe kompozycje i noise rockowe ściany dzwięku.

Koncert w Zgrzycie. Zagrają Aporia, 365 Dni, Schröttersburg i GARS komentarze opinie

  • 555 - niezalogowany 2017-09-13 12:20:50

    A kto to???!!!!

  • gość 2017-09-14 10:32:35

    Takie disco polo tylko mniej rytmiczne.

Dodajesz jako: Zaloguj się