:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Koncert W Innym Stanie w ramach kolejnej edycji ReggaeNarracji w Ciechanowie

Kiedy: 2018-06-09 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT/ul. Narutowicza 4 a

Koncerty, Koncert Innym Stanie ramach kolejnej edycji ReggaeNarracji Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

W najbliższą sobotę (9 czerwca) w Fabryce Kultury Zgrzyt zabrzmi reggae, a na scenie wystąpi zespół W Innym Stanie. Start o godz. 20:00.

Zespół W Innym Stanie to czterech nawijaczy, których barwy głosu są zupełnie z innej bajki. Band powstał latem w 2013 r. Dziś zespół tworzą: Jan Brodowski, Bartłomiej Ulatowski, Przemysław Sawicki i Łukasz Chrostowski.

W 2016 roku do składu na stałe dołączył Selecta: DJ Szaszor (Łukasz Kosmala), który odpowiada za energetyczne brzmienie na koncertach. Przez wiele lat szukali brzmień w różnych bandach, aż zdecydowanie postawili na reggae, dancehall i reggamuffin. Przełomowym momentem dla "W Innym Stanie" było nagranie utworu "Jest jak jest". W międzyczasie zespół do tej pory zagrał około 60 koncertów w całej Polsce. Fan page W Innym Stanie obserwuje już ponad 2 tys. fanów. Utwór "Lubię kiedy" na YT osiągnął 64 tys wyświetleń. W 2017 r. wyszła debiutancka płyta zespołu "Radiostacja Mixtape". Band wielkimi krokami zbliża się do wydania drugiego krążka, na którym pojawi się dwanaście nowych kompozycji. 

W Innym Stanie ma za sobą wspólny występ z riddimbandem - Funtastik Crew, który przeszedł do historii cyklu imprez z okazji imienin "Piotra i Pawła" organizowanej w Warszawie. Zespół wystąpił bezpośrednio przed koncertami tuzów rodzimej sceny: Juniora Stressa, Tabu czy Earl Jackob’a. Band koncertował w wielu miejscach w Polsce: Przasnysz, Ciechanów, Maków Maz., Giżycko, Warszazwa, Gniew, Lublin i wiele innych. Ostatnio członkowie bandu nawiązali współpracę z przasnyskimi wykonawcami: TMS ( zwycięzca programu "Żywy Rap" ) i Ziomkiem. 

Zespół W Innym Stanie z niecierpliwością czeka na wydanie drugiego albumu, który z pewnością będzie kolejnym przełomowym momentem dla bandu. Wkrótce rozpoczną się prace nad teledyskami z nowego krążka i promocją płyty. W letnich miesiącach ekipa obchodzi 5 urodziny, co zaowocuje przeróżnymi niespodziankami!!!

Po koncercie afterparty przy muzyce reggae.

Koncert W Innym Stanie w ramach kolejnej edycji ReggaeNarracji w Ciechanowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-06 10:34:24

    Czy to jest jeszcze reggae?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl