:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Koncert Piosenki Patriotycznej w Ciechanowie

Kiedy: 2018-04-27 , godzina: 12:00 | Gdzie: Sala widowiskowa PCKiSz

Koncerty, Koncert Piosenki Patriotycznej Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

W najbliższy piątek (27 kwietnia), o godz. 12.00  w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się Koncert Piosenki Patriotycznej „Pokolenia dla Niepodległej”.


Koncert Galowy, będący artystycznym podsumowaniem pewnego etapu działań, jakie Kuratorium Oświaty we współpracy z podległymi sobie placówkami oświatowymi podejmuje celem upamiętnienia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wystąpią artystyczni reprezentanci powiatów, pozostających w ramach nadzoru pedagogicznego ciechanowskiej delegatury KO oraz zaproszeni muzyczni goście: zespół „Moja Rodzina” z Glinojecka i Harcerski Zespół Wokalno-Instrumentalny „Żywioły Art” z Ciechanowa. Imprezie towarzyszyć będzie wystawa prac plastycznych uczniów szkół z powyższych powiatów, o tematyce niepodległościowej.

Organizatorzy:
Dyrektor Delegatury w Ciechanowie,
Kuratorium Oświaty w Warszawie, 
Komendant Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Ciechanowie,
Dyrektor PCKiSz w Ciechanowie.


Sala widowiskowa, wstęp na wydarzenie jest wolny!

Koncert Piosenki Patriotycznej w Ciechanowie komentarze opinie

  • gość 2018-04-26 09:04:55

    po co i dla kogo jest koncert w piątek o 12.00? Uczniowie w szkołach , dorośli w pracy. Seniorów z domu kombatanta przywiozą żeby ładnie wyglądało?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl