:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Koncert Pablopavo i Ludziki w Ciechanowie

Kiedy: 2017-10-06 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Koncert Pablopavo Ludziki Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

W piątek 6 października o godz. 20:00 Fabryka Kultury ZGRZYT i agencja koncertowo-wydawnicza KARROT KOMMANDO zapraszają na koncert formacji PABLOPAVO i LUDZIKI.


Pablopavo, czyli Paweł Sołtys, w świecie muzyki zaistniał jako wokalista formacji Vavamuffin. Współtworzy również Soundsystem Zjednoczenie, z którym miał już okazję odwiedzić nasze miasto.

W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany "Telehon". Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji i, co ważniejsze, sporo słuchaczy. W 2011 roku ukazał się drugi album Pablopavo i Ludzików - "10 piosenek". W tym samym roku pojawił się też album "Głodne kawałki" nagrany w duecie z producentem Praczasem.

W styczniu 2014 roku miała miejsce premiera trzeciej płyty Pablopavo - POLOR. W drugiej połowie 2014 roku, Pablopavo wydał również album solowy - zdecydowanie bardziej surowy w brzmieniu i mocno akustyczny. Płyta TYLKO - podobnie jak POLOR - spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem recenzentów oraz słuchaczy radiowych. Uwieńczeniem wyjątkowo intensywnego twórczo roku 2014, było przyznanie Pablopavo Paszportu Polityki w kategorii "Muzyka Popularna".

W marcu  2017 pojawił się  4 album pod szyldem Pablopavo i Ludziki. Płyta nosi tytuł "Ladinola" i jest anonsowana jako materiał popowy, ale umiarkowanie młodzieżowy.

Koncert Pablopavo i Ludziki w Ciechanowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się