:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C lekkie zachmurzenie

Koncert Noworoczny "Gala 2017" w sobotę w PCKiSz

Kiedy: 2017-01-14 , godzina: 17:00 | Gdzie: PCKiSz

Koncerty, Koncert Noworoczny

Już po raz 27. Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie zorganizuje Koncert Noworoczny. "Gala 2017" odbędzie się już w najbliższą sobotę (14 stycznia).

Gala będzie zwieńczeniem "Złotego Jubileuszu" PCKiSz oraz Roku Sienkiewiczowskiego. W programie znajdzie się koncert w wykonaniu laureatów wyróżnienia "Sukces Artystyczny Roku 2016". Następnie piosenki z repertuaru zespołu "Monastyr" zaprezentują aktorzy z siedleckiego Teatru Es.

Widzowie obejrzą także widowisko "Zagłoba Sum" na podstawie "Trylogii" H. Sienkiewicza. Wystąpią artyści związani z PCKiSz - teatr "Rozmyty Kontrast", LZA Ciechanów oraz Studium Piosenki "dEs" Grzegorza Chodkiewicza.

Tradycyjnie w trakcie antraktu zorganizowana zostanie kwesta oraz sprzedaż cegiełek, z których dochód trafi na fundusz "Sztuka Młodych". Z kolei w Galerii Biegasa odbędzie się aukcja dzieł sztuki, którą poprowadzi Zofia Czernicka.

"Gala 2017" rozpocznie się o godz. 17:00 w PCKiSz. Wstęp - 25 zł.

Koncert Noworoczny "Gala 2017" w sobotę w PCKiSz komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl