:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Koncert Leash Eye i Active Core w Ciechanowie

Kiedy: 2018-06-01 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury Zgrzyt

Koncerty, Koncert Leash Active Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

Mocne uderzenie wraca do Zgrzytu. Tym razemw najbliższy piątek (1czerwca) o godz. 20:00 gościć będziemy dwa zespoły warszawskie - Leash Eye i Active Core. Ciekawostką jest fakt, że w obu zespołach wokalistami są ciechanowianie. 

LEASH EYE - połączenie nowoczesności z klasyką hard rocka i metalu. To jak muzyka Deep Purple na sterydach z dozą mieszanki stoner i southern oraz brzmienia silnika wielkiej ciężarówki. LEASH EYE ma w dorobku trzy longplaye, w tym ostatni Hard Truckin' Rock z 2013. Obecnie zespół pracuje nad kolejnym albumem długogrającym.

ACTIVE CORE istnieje od 2012 roku, w pełnym składzie od 2014. W muzyce Active Core klasyczne rockowe wątki przeplatają się z thrash a nawet deathmetalowym wokalem oraz progresywną strukturą.
Teksty traktują o problemach współczesnego społeczeństwa i duchowych rozterkach, ubierając je w klasycznie metalową formę. Chociaż sam zespół istnieje krótko, tworzą go muzycy o dużym doświadczeniu .

Koncert Leash Eye i Active Core w Ciechanowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl