:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Koncert ciechanowskiego zespołu Pod Fryzjerką

Kiedy: 2017-11-08 , godzina: 18:30 | Gdzie: Kawiarnia Artystyczna PCKiSz

Koncerty, Koncert ciechanowskiego zespołu Fryzjerką - zdjęcie, fotografia

Powiatowe Centrum Kutury i Sztuki zaprasza na Artystyczną Środę (8 listopada), podczas której wystąpi ciechanowski zespół "Pod Fryzjerką".

Zespół narodził się w maju 2014 r. z inicjatywy Magdy (autorka tekstów, wokal) i Pawła (instrumenty perkusyjne) Jabłońskich. Potem poszło szybko. Wojtek Bogdan (Tato-teść) przytulił akordeon, Łukasz Milewski zadbał o basowe tony, a Wiesiu Szczechowicz pieści struny gitar przeróżnych.

Posypały się ogólnopolskie sukcesy. Podczas 50. Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdy Piosenki Studenckiej 2017, w sierpniu br., w Szklarskiej Porębie zdobyli: Nagrodę im. Wojtka Bellona, Wyróżnienie za piosenkę „Drzwi”, Nominację na Festiwal „Danielka 2017” oraz Nagrodę Publiczności. Z kolei na 10. Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Studenckiej „Danielka 2017” w Ujsołach, zebrali kolejne laury: III miejsce w kategorii Wykonawca, II miejsce w kategorii Piosenka za utwór „WWW”, Nagrodę Radia Rzeszów – audycja Mikroklimat, Nominację na VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku” Kielce 2017.

Koncert rozpocznie się o godz. 18.30 w Kawiarni Artystycznej. Wstęp wolny!

Koncert ciechanowskiego zespołu Pod Fryzjerką komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Koncerty, Ciechanów - więcej informacji