:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Koncert brazylijskiego zespołu QUESTIONS w Ciechanowie

Kiedy: 2017-07-09 , godzina: 19:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Koncert brazylijskiego zespołu QUESTIONS Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

Już w najbliższą niedzielę (9 lipca) w Ciechanowie zagra brazylijska formacja hard corowa - QUESTIONS.

Zespół powstał w 2000 roku w Sao Paulo. Ich nazwa to wynik krytycznego patrzenia na świat: zadawania ciągłych pytań, braku akceptacji dla tego co nas otacza. Muzyka Questions przekazuje pozytywny, konstuktywny sposób radzenia sobie z problamami związanymi z mieszkaniem w kraju trzeciego świata. 
Przez 17 lat swojej aktywności zespół wyrobił sobie mocną pozycję na hardcorowej mapie świata, grając z takimi tuzami jak Madball, Agnostic Front, Strife czy Paura. W jednym z utworów partię bębnów zagrał Igor Cavalera, znany m.in. z Sepultury i Cavalera Conspiracy, a jego brat Max występował gościnnie na koncertach Questions. 

Obecnie rozpoczynają kolejną, już 3 europejską trasę i cieszymy się, że ponownie (poprzednio 2 lata temu) jej częścią jest koncert w Fabryce Kultury ZGRZYT. Poza Ciechanowem zespół odwiedzi jeszcze 3 polskie miasta - Warszawę, Kraków i Nowy Targ. 

Na zgrzytowej scenie buntownikom z Sao Paulo towarzyszyć będą 3 ciechanowskie składy - 365 DNI, VIOLENT CREED i EKIPA REMONTOWA. 

Niedziela, 9 lipca godzina 19.00 - wstęp 15 zł. Zapraszamy!
 

Koncert brazylijskiego zespołu QUESTIONS w Ciechanowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się