:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Koncert akordeonowy Macieja Kacprzaka

Kiedy: 2017-08-16 , godzina: 18:00 | Gdzie: Kawiarnia Artystyczna

Koncerty, Koncert akordeonowy Macieja Kacprzaka - zdjęcie, fotografia

Na koncert akordeonowy w wykonaniu ciechanowianina Macieja Kacprzaka zaprasza już w najbliższą środę (16 sierpnia) Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.

Maciej Kacprzak – urodzony w Ciechanowie, akordeonista, kameralista młodego pokolenia, absolwent PSM I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie. Od 2013 r. jest aktywnym uczestnikiem życia kulturalnego Trójmiasta oraz laureatem ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów akordeonowych m.in. w Wiedniu, Puli, Gdańsku, Gorlicach, Mławie, Sanoku, Słupcy, Sochaczewie. Jest stypendystą programu kulturalnego Miasta Gdańska „Młody Gdańszczanin”. Ma za sobą koncerty w kraju, jak również w Teatrze w Łucku na Ukrainie. Obecnie jest studentem I roku studiów magisterskich w klasie akordeonu prof. Elżbiety Rosińskiej i dr Pawła Zagańczyka na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Od października 2015 r. jest przewodniczącym Koła Naukowego Akordeonistów AM w Gdańsku.

Podczas koncertu usłyszymy w jego wykonaniu tanga, walce oraz muzykę żydowską. Koncert już w środę o godz. 18:00 w Kawiarni Artystycznej. Wstęp wolny.

Koncert akordeonowy Macieja Kacprzaka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się