:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Kompletnie pijany kierowca zatrzymany na drodze Ciechanów-Glinojeck

Pijani Kierowcy, Kompletnie pijany kierowca zatrzymany drodze Ciechanów Glinojeck - zdjęcie, fotografia

Prawie 3 promile alkoholu miał w organizmie kierowca Opla, który został zatrzymany na "sześćdziesiątce". Wpadł dzięki reakcji policjanta, będącego w czasie wolnym od służby.

Funkcjonariusz z Płocka, podróżujący drogą krajową nr 60, zauważył w Ościsłowie Opla Omega, którego tor jazdy wskazywał, że kierowca może być pijany. Policjant uniemożliwił mu dalszą jazdę i powiadomił o wszystkim dyżurnego z KPP Ciechanów. Przybyły na miejsce patrol ustalił, że Oplem podróżował 39-letni mieszkaniec gminy Glinojeck. Badanie potwierdziło, że w organizmie miał prawie 3 promile alkoholu!

Mężczyźnie natychmiast zatrzymano prawo jazdy. Teraz odpowie przed sądem. Może na dwa lata trafić do więzienia, czeka go też kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Kompletnie pijany kierowca zatrzymany na drodze Ciechanów-Glinojeck komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-08-10 21:42:17

    Głupich nie sieją, sami się rodzą. Dobrze, że nikomu krzywdy nie zrobił.

  • kolo - niezalogowany 2017-08-10 23:04:50

    Oby więzienie i zakaz prowadzenia auta dożywotni! I byłoby pięknie. Dura lex, sed lex. PiS nam to zalatwi w swoim czasie.

  • Gość - niezalogowany 2017-09-17 15:04:09

    Oj koledzy... oby wam się nigdy nie przytrafiło jechac pod wpływem, Bo wtedy ludzie też by zaczęli wam tak "dobrze" życzyć:)

Dodajesz jako: Zaloguj się