:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Kolizje w pow. ciechanowskim: Ciężarówka w rowie, Toyota na wysepce

Wypadki drogowe, Kolizje ciechanowskim Ciężarówka rowie Toyota wysepce - zdjęcie, fotografia

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze i w konsekwencji utrata panowania nad pojazdami były przyczyną dwóch zdarzeń drogowych, do których w ostatnich dniach doszło na terenie powiatu ciechanowskiego.

W ubiegły piątek (6 października) około godz. 8:25 w Opinogórze Górnej kierowca ciągnika siodłowego Scania z naczepą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze a następnie do rowu. 76-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego nie odniósł żadnych obrażeń. Został pouczony przez policjantów.

Z kolei w niedzielę (8 października)  około godz. 20:35 na drodze wojewódzkiej nr 616 w miejscowości Wiksin w gminie Grudusk 38-letni mieszkaniec Legionowa, kierujący Toyotą, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słupki kierunkowe znajdujące się na wysepce. Auto zostało uszkodzone i blokowało jeden pas ruchu. Doszło też do wycieku oleju. W tym przypadku kierowca również został pouczony.

Kolizje w pow. ciechanowskim: Ciężarówka w rowie, Toyota na wysepce komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-10-12 16:04:45

    No to pan Andrzej przyszalał w Opinogórze. Juz pora oddać fajerę młodszym.

Dodajesz jako: Zaloguj się