:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C umiarkowane opady deszczu

Kolizja w Chruszczewie. Zderzyły się trzy samochody

Wypadki drogowe, Kolizja Chruszczewie Zderzyły samochody - zdjęcie, fotografia

Jedna osoba została przewieziona do szpitala po zderzeniu trzech pojazdów w Chruszczewie pod Ciechanowem. Sprawcę ukarano mandatem.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek (8 września) około godz. 17:15. Policja ustaliła, że 35-letni kierowca Opla Vivaro nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył jadącego przed nim Seata Cordoba. - Seat w wyniku uderzenia najechał na tył samochodu Peugeot. Kierująca Peugeotem sygnalizowała zamiar skrętu w lewo - relacjonuje oficer prasowy KPP Ciechanów.

W wyniku zdarzenia kobieta kierująca Peugeotem została przewieziona do szpitala. Poszkodowana uskarżała się na ból kręgosłupa oraz klatki piersiowej. Okazało się, że nie doznała poważniejszych obrażeń i po udzielonej pomocy lekarskiej została zwolniona do domu. Kierujący Oplem 35-letni mieszkaniec Mławy, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, został ukarany mandatem  i punktami karnymi. Od Seata i Peugeota zatrzymano dowody rejestracyjne.

Kolizja w Chruszczewie. Zderzyły się trzy samochody komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-09-12 22:01:34

    Poszkodowane osoby, Proszę o kontakt telefoniczny 500 664 964.

  • gość 2017-09-13 01:00:43

    Tam jak się jedzie w Chruszczewie, to wszyscy jadą tak wolno, jakby byli z Grzybowa... I rzeczywiście - jak jest zakręt, skręcają do Grzybowa. Powinno tam być ograniczenie do 30 km/h, żeby ci, co chcą jechać 70 km/h nie wyprzedzali na tym kawałku przerywanej. Do samego skrętu na Grzybowo powinno być to ograniczenie. A potem dalej, to zwinąć asfalt, bo po cholerę...

  • gość 2017-09-13 11:12:15

    gość-niezalogowany to pewnie likwidator szkód nie dzwońcie do niego i radzę nie jeżdzić przez Chruszczewo

Dodajesz jako: Zaloguj się