:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Kolejny pożar w Ciechanowie. Ogień pojawił się na poddaszu

Pożary, Kolejny pożar Ciechanowie Ogień pojawił poddaszu - zdjęcie, fotografia

Blisko półtorej godziny trwała akcja gaśnicza, w związku z kolejnym pożarem domu jednorodzinnego na terenie Ciechanowa. Na miejscu interweniowało dziesięciu strażaków.

W środę (21 marca) około godz. 11:20 do PSP w Ciechanowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w domu jednorodzinnym przy ul. Wojska Polskiego. Po dojeździe okazało się, że paliło się na poddaszu budynku mieszkalnego. Strażacy rozpoczęli działania od odłączenia w budynku energii elektrycznej. Następnie z prądem wody w gotowości dostali się na poddasze. Z uwagi na duże zadymienie musieli prowadzić działania w specjalnych aparatach ochronnych.

Źródło pożaru znaleziono w pobliżu komina, do którego podłączony był piec typ koza. Strażacy szybko zdołali opanować pożar. Następnie oddymili budynek. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu interweniowały dwa zastępy PSP.

Kolejny pożar w Ciechanowie. Ogień pojawił się na poddaszu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się