:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C pochmurno z przejaśnieniami

Kolejny etap prac na ul. Sienkiewicza, kolejne utrudnienia dla kierowców

Inwestycje, Kolejny Sienkiewicza kolejne utrudnienia kierowców - zdjęcie, fotografia

Rozpoczął się kolejny etap prac, związanych z przebudową ulicy Sienkiewicza. Zamknięty dla ruchu został odcinek drogi od wysokości dworca PKS do skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawskich, łącznie z tym skrzyżowaniem. Drogowcy przekładają tam zabytkową kostkę.

Tym samym ul. Sienkiewicza jest obecnie zamknięta dla kierowców na odcinku od wysokości dworca PKS do ul. Spółdzielczej. Prace mają zakończyć się tam do końca września. Na początku października najprawdopodobniej kierowcy będą mogli już korzystać z odcinka pomiędzy ul. Płocką a Spółdzielczą. Wówczas rozpocznie się przebudowa ostatniego fragmentu ulicy, czyli od skrzyżowania z ul. Spółdzielczą do dworca PKP.

Dodajmy, że jutro (14 września) mają też ruszyć prace związane z zagospodarowaniem terenów przyległych zielenią. Cała inwestycja ma się zakończyć na początku 2018 roku.

Kolejny etap prac na ul. Sienkiewicza, kolejne utrudnienia dla kierowców komentarze opinie

  • gość 2017-09-13 19:53:36

    nie jestem szpecem od tego typu robót ale jeśli ta kostka będzie kładziona na piasek to czarno widzę tą ulicę za dwa lata ;/

  • gość 2017-09-14 01:31:57

    Kolego - właśnie o to chodzi... To przecież zabytek... Ma być jak za Króla Ćwieczka.

  • gość 2017-09-14 13:13:17

    Ona się zapada kod kołami pojazdów wykonawcy tych prac, więc o czym my mówimy. Jak pojedzie tamtędy normalny ruch, to za chwilę będzie poprawka, a potem poprawka poprawki...

  • gość 2017-09-14 13:21:28

    ja jakoś nie widziałem żeby to było kładzione na piasek, na "suchy beton" to i owszem ale piach? okulista potrzebny.

  • gość 2017-09-14 21:15:41

    Co by nie kładli - jazda po tym będzie szła jak krew z nosa. Po to wymyślono asfalt, żeby nie kłaść drogach kostki. Ale jak się robi z drogi muzeum... Ta poniemiecka też się zapadała. Kto wie, czy to właśnie tak nie powinno być...

  • Gość - niezalogowany 2017-09-16 10:18:53

    Kostka zapadla się od momentu robienia kanalizacji. A asfald to połóż sobie na podwórku. Zabytek to zabytek rzecz święta. A jak ktoś się nie zna to niech nie wypisuje bzdur.

  • gość 2017-09-17 09:59:37

    Kolego - tam kiedyś nie było nawet tej poniemieckiej kostki. Powinni zostawić klepicho. Świetnie odzwierciedlałoby kondycję intelektualną co poniektórych Ciechanowian.

  • gość 2017-09-17 17:17:05

    Kostkę położył mój ojciec w 1943 roku, Datę zapisał kostką na całej szerokości ulicy w pobliżu "starego " szpitala . Która asfaltowa ulica przetrwała bez remontu 74 lata?

  • gość 2017-09-18 11:57:02

    Jak mu przytknęli karabin, to położył... Niektóre rodziny pielęgnują miłe wspomnienia... Jednak czasy się zmieniają. Jest to miejsce użyteczności publicznej, a nie skansen. Tam już od dawna nie jeżdżą furmanki...