:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Kolejni pijani kierowcy na ciechanowskich ulicach

18/10/2018 16:46
Pijani Kierowcy, Kolejni pijani kierowcy ciechanowskich ulicach - zdjęcie, fotografia

Policjanci zatrzymali na terenie Ciechanowa kolejnych trzech nietrzeźwych kierowców. Grozi im. m.in. kara pozbawienia wolności.

Pierwszy został zatrzymany na ul. Mleczarskiej. 34-latek kierujący Hondą miał w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Na ul. Pułtuskiej wpadł z kolei kierujący Seatem Leon 25-latek. W jego przypadku alkomat wskazał ponad 2 promile. Do ostatniego zatrzymania doszło na ul. Księcia Konrada II. 39-letni kierowca Opla miał w wydychanym powietrzu pół promila alkoholu.

Mężczyznom grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do nawet 15 lat oraz obowiązkowa nawiązka.

Kolejni pijani kierowcy na ciechanowskich ulicach komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-18 16:50:55

    Morawiecki największy łgarz, wstyd

  • Gość - niezalogowany 2018-10-18 16:54:07

    Bardzo dobrze że łapiecie te chwasty dzielna policjo. A ty łajzo dziadoska precz od najlepszego premiera!

  • gość 2018-10-18 17:30:55

    A ja myślałam,że najlepsza była Becia. Widocznie u pisowców wszyscy są najlepsi. Proponuję Antosia M na premiera a Bartusia na wice wtedy będzie niezły cyrk.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-18 22:03:27

    Najlepszy jest tylko Jaruzelski. Ale on już nie żyje.

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-10-18 22:24:10

    Pijane scierwa wywlec na ulicę i za kudly zaciągnąć na krubin! Tam przywiazac do drzewa na krubinskiej plaży i poic przez miesiąc tylko wódką, bez chleba. Publicznie chlostac! Niech znają swe miejsce!

  • gość 2018-10-18 22:57:41

    Brzechwa, jaki z ciebie perwers... Zaprosił bym cię do siebie, ale pewnie jesteś za stary na to. Już ja bym cię przywiązał i wychłostał, tak jak lubisz :* Misiu ty mój :*

  • gość 2018-10-19 08:35:50

    znowu się uruchomił ten od Morawieckiego. Bardzo na temat napisałeś dzieciaku, weż się w końcu za naukę a nie piszesz głupoty. Nie wywołasz tutaj walki politycznej bo każdy uważa żeś głupek.

  • gość 2018-10-19 08:38:31

    a teraz na temat artykułu. Co to jest za kara 3 do 15 lat toż to śmiechu warte. Pijane scierwa będą jeżdzić jak nie mają porządnego bata nad sobą

  • gość 2018-10-19 08:43:56

    Brzechwa, ja mam dla ciebie porządny bat:* Jak chcesz to potraktuje cię jak ścierwo :*

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-10-19 10:05:40

    Przestań tu pisać pierduly nie na temat, jak chcesz bata to se poszukaj na jakiś stronach dla zbokow: pedały.Com sodomici.Com czy inne gówno!

  • gość 2018-10-19 10:51:19

    Brzechwa, ty to tylko ranić umiesz... Chomofobie pieprzony! Faszysto! Zbokiem to ty jesteś. Jesteśmy w Unii, mamy równouprawnienie. Sugerujesz w komentarzu, że lubisz wiązanie i chłostanie, w stanie upojenia, a jak ja ci to proponuje, to ty z wyzwiskami... Już ja tego tak nie zostawię- na szczęście mamy jeszcze wolne sądy.

  • gość 2018-10-19 12:13:00

    Brzechwa zna strony, to pewnie bywał i zgłębiał temat :)

Dodajesz jako: |

Pijani Kierowcy, Miasto Ciechanów - więcej informacji