:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Kolejne włamania do domów w Ciechanowie i okolicach. Policja ostrzega

Sprawy kryminale , Kolejne włamania domów Ciechanowie okolicach Policja ostrzega - zdjęcie, fotografia

Do kolejnych trzech włamań do domów jednorodzinnych doszło w ostatnim czasie na terenie powiatu ciechanowskiego. W sumie od początku roku odnotowano już siedem tego typu zdarzeń.

Tym razem do włamań doszło w Ciechanowie, Chruszczewie oraz Kargoszynie. Jak informuje policja schemat działań sprawcy bądź sprawców nie zmienia się. Do kradzieży dochodzi w ciągu dnia. Włamywacze zazwyczaj dostają się do budynków przez wyłamane drzwi tarasowe lub okna. Najczęściej kradną pieniądze, sprzęt elektroniczny czy biżuterię, a w przypadku domów będących w budowie - różnego rodzaju instalacje. Mundurowi dodają, że sprawcy szczególnie upatrzyli sobie osiedla domów jednorodzinnych na obrzeżach miasta.

Funkcjonariusze apelują o informowaniu ich o wszelkich niepokojących sytuacjach, W przypadku zauważenia w okolicy podejrzanych osób bądź pojazdów, dzwońmy pod nr 997 lub 112.

Kolejne włamania do domów w Ciechanowie i okolicach. Policja ostrzega komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-03-13 16:45:44

  Szkoda że policja jest bezradna....

 • Gość - niezalogowany 2018-03-13 21:48:14

  Zgłoś na policję ha ha i podaj na tacy a od czego oni są

 • gość 2018-03-16 08:09:22

  Tylko współpraca obywateli z policją pomoże wyeliminować złodziei. Zwracajcie uwagę na podejrzanych typków i powiadamiajcie kogo trzeba.

 • gość 2018-05-15 00:28:13

  Warto jest po prostu kupić profesjonalny sprzęt zabezpieczający. My mamy taki od firmy Fonex i naprawdę sprawdza się cudownie! Kamerki i czujki to wszystko, czego potrzebujemy! :)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Sprawy kryminale , Ciechanów - więcej informacji