:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Kolejna tragedia na drodze: Alfa Romeo uderzyło w drzewo. Zginęły dwie osoby

02/11/2018 08:51
Wypadki drogowe, Kolejna tragedia drodze Romeo uderzyło drzewo Zginęły osoby - zdjęcie, fotografia

Kobieta i mężczyzna zginęli w wypadku osobowego Alfa Romeo w miejscowości Koziebrody. Pojazd wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w czwartek (1 listopada) około godz. 22:20 na drodze powiatowej relacji Osiek-Koziebrody w gminie Raciąż. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca Alfa Romeo na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejscu zdarzenia zginęły dwie osoby: 30-letnia mieszkanka Płońska oraz 35-latek z gminy Zawidz. Policja pod nadzorem prokuratury ustala dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.

To drugi tragiczny wypadek na terenie powiatu płońskiego w ciągu zaledwie dwóch dni. Przypomnijmy, że 31 października w wypadku w Radzyminie zginęło trzech mężczyzn. Szerzej na ten temat informowaliśmy TUTAJ.

Kolejna tragedia na drodze: Alfa Romeo uderzyło w drzewo. Zginęły dwie osoby komentarze opinie

  • gość 2018-11-02 10:44:22

    alfa to na lawete, nie na drogi!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-02 10:46:52

    Tragedia I jeszcze w te święto

  • Gość - niezalogowany 2018-11-02 11:32:17

    No jak to nie jechali przeciez BMWu to jak to mozliwe ze wydarzyl sie ten wypadek? Wszyscy atakujacy BMWu gdzie jestescie?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-02 11:37:03

    Ludzie samochody z tylnym napędem I wyłącznie powodują wypadki!!!!

  • gość 2018-11-02 12:00:56

    Ile musiał miec na liczniku

  • Lekarz - niezalogowany 2018-11-02 12:40:45

    "Ludzie samochody z tylnym napędem I wyłącznie powodują wypadki!!!!" No chyba nie :D, ale zgadza się, że dużo jest wypadków z ich udziałem, poza napędem na tył oferują przy okazji z reguły dużą moc no i wybierają je z reguły ci co chcą szybko pojeździć, a potem widzimy efekty. Ale pamiętajmy, żeby nie oceniać wszystkich jedną miarą, tutaj nie znamy dokładnej przyczyny wypadku, więc uszanujmy rodzinę i osoby bliskie ofiarom tej tragedii. Dlatego nie drążmy już tej dyskusji.

  • POWER ! - niezalogowany 2018-11-02 14:07:20

    Płońsk rządzi na drogach i w byłym ciechanowskim !

  • Franio - niezalogowany 2018-11-02 16:50:12

    W płońsku Ludzie-szczury piją tanie wina w centrum miasta! Sam widziałem! W biały dzień, wobec przechodniów, kobiet z wózkami i dzieci. Bóg i Policja zapomniała o tej biednej i smutnej prowincji...

  • gość 2018-11-02 16:55:54

    i znow 5 osob jest w niebie . Bog tak chcial

  • Smerfi - niezalogowany 2018-11-02 17:35:39

    A może jakieś zwierzę wyskoczyło na drogę i kierowca próbował je ominąć a wyszło jak wyszło. Łączę się w smutku z bliskimi ofiar.

  • Gość nieprzeciętny - niezalogowany 2018-11-02 19:34:44

    Do Pana wyżej: alfa gt ma napęd na przednie koła ;-)

  • ghost - niezalogowany 2018-11-02 20:17:48

    Spoczywaj w pokoju ... kochana kuzynko

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 09:29:12

    Alfa to takie włoskie bmw,nie dość że włoskie to i dziadoskie.

  • gość 2018-11-07 00:57:39

    szkoda...

Dodajesz jako: |

Wypadki drogowe, - więcej informacji