:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C rozproszone chmury

Kołecki wygrał w pierwszej rundzie, porażka Bieńkowskiego

MMA, Kołecki wygrał pierwszej rundzie porażka Bieńkowskiego - zdjęcie, fotografia

Czwarta wygrana Szymona Kołeckiego w MMA. Zawodnik z Ciechanowa już w pierwszej rundzie znokautował Michała Orkowskiego. Podczas gali w Legionowie swój pojedynek przegrał natomiast Łukasz Bieńkowski.

Walki zawodników z Ciechanowa były najważniejszymi wydarzeniami zorganizowanej w minioną sobotę gali Babilon MMA 2. Jako pierwszy do oktagonu wszedł Łukasz Bieńkowski, który mierzył się z Rafałem Haratykiem. Walka od pierwszych sekund była bardzo emocjonująca. Po pierwszej rundzie wydawało się, że starcie zakończy po swojej myśli Bieńkowski, który raz zdołał nawet posłać rywala na deski. W drugiej rundzie tym samym odwdzięczył mu się jednak Haratyk, co okazało się kluczowe dla losów całego pojedynku. Ostatecznie po trzech rundach sędziowie niejednogłośnie uznali, że lepszy tego wieczoru okazał się właśnie Rafał Haratyk.

W walce wieczoru Szymon Kołecki zmierzył się z kolei z Michałem Orkowskim. Pierwotnie mistrz olimpijski miał rywalizować z Kamilem Bazelakiem, jednak ten z powodu kontuzji na kilka dni przed galą musiał zrezygnować z walki. Samo starcie rozpoczęło się po myśli Orkowskiego, który był bliski zakończenia pojedynku przed czasem. Kołecki zdołał jednak przetrwać trwające kilkadziesiąt sekund duszenie gilotynowe, po czym doszedł do głosu, by po niespełna czterominutowym starciu pokonać rywala przez techniczny nokaut. Wszystko wskazuje na to, że kolejna walka olimpijczyka odbędzie się w marcu przyszłego roku.

Skróty walk Łukasza Bieńkowskiego i Szymona Kołeckiego możecie obejrzeć TUTAJ.

Kołecki wygrał w pierwszej rundzie, porażka Bieńkowskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się