:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Kobieta, która wjechała autem na plażę w Ciechanowie, dobrowolnie poddała się karze

Pijani Kierowcy, Kobieta która wjechała autem plażę Ciechanowie dobrowolnie poddała karze - zdjęcie, fotografia

Trzy miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata, trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów oraz nawiązka finansowa - to kara, jaką poniesie 37-letnia mieszkanka Ciechanowa, która będąc pod wpływem alkoholu, wjechała autem na plażę przy kąpielisku Krubin.

Przypomnijmy: do zdarzenia doszło 31 lipca tego roku. Kierująca Mazdą kobieta, jadąc od ul. Sońskiej, z dużą prędkością wjechała na teren plaży. Auto utknęło w piasku na środku plaży. 37-latkę, która po chwili usiłowała odjechać z miejsca zdarzenia, zatrzymał policjant, który w czasie wolnym od służby przebywał na terenie kąpieliska. Mundurowi podkreślali wówczas, że mogło dojść do tragedii, gdyby nie wczesna pora oraz warunki pogodowe, które spowodowały, że na plaży nie było jeszcze wypoczywających. Z pierwszych informacji policji wynikało, że mieszkanka Ciechanowa miała w wydychanym powietrzu blisko 2 promile. Pobrano od niej krew do badań.

Postępowanie w tej sprawie zakończyło się we wrześniu. Ostatecznie badania krwi wykazały, że ciechanowianka miała w organizmie 2,97 promila alkoholu. Kobieta przyznała się do kierowania pod wpływem alkoholu. W trakcie składania wyjaśnień przyznała, że nie pamięta jak to się stało, że wjechała na plażę. Usłyszała zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności i postanowiła dobrowolnie poddać się karze.

- Zaproponowała dla siebie karę w wymiarze 3 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem wykonania na okres 2 lat próby, orzeczenie obowiązkowego świadczenia pieniężnego w kwocie 5 tys. zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, orzeczenie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 3 lat, podanie wyroku do wiadomości publicznej, jak również pokrycie kosztów postępowania karnego. Uznaliśmy, że jest to wyrok adekwatny do stopnia społecznej szkodliwości czynu - powiedział nam Przemysław Bońkowski, Prokurator Rejonowy w Ciechanowie i dodał, że prokuratura skierowała już do Sądu Rejonowego wniosek o wydanie wyroku skazującego. Wyrok w tej sprawie jeszcze nie zapadł.

Kobieta, która wjechała autem na plażę w Ciechanowie, dobrowolnie poddała się karze komentarze opinie

 • Gość1 - niezalogowany 2017-10-12 19:06:25

  Dla mnie to żadna kara jeżeli ktoś wsiada w takim stanie za kierownicę i wierzdza z impetem za na plażę ,na której może być mnóstwo ludzi ,co gorsza jeszcze dużo dzieci to stanowczo za mała kara. Powinna dostać co najmniej 50 000 zł kary finansowej i bezwzględną odsiadke ,a nie zawiasy . Co to jest przedszkole ,a jak by na tej plaży było by ze 200 osób to co wtedy? To może od razu dajmy jej nagrodę bo przecież nic się nie stało.

 • kolo - niezalogowany 2017-10-12 20:25:06

  Upublicznić dane tej pani. Wizerunek. I kara z 15 tysia co najmniej. I to będzie kara!

 • Otm - niezalogowany 2017-10-12 21:42:46

  Do Gościa! 50 000 zł kary to powinieneś dostać Ty, za to twoje "wierzdza"! Litości !!!

 • agniK kazclaiB - niezalogowany 2017-10-12 22:07:22

  Żądamy upublicznienia wizerunku i podania danych personalnych tej tępej dzidy. Taki bezmozg musi ponieść konsekwencje swojej bezdennej głupoty!!!

 • olek - niezalogowany 2017-10-13 17:22:44

  Proszę dziennikarzy lub ludzi, którzy znają personalia pani o podanie ich do publicznej wiadomości. I zdjęcie tej pani, koniecznie!

 • Emancypanda - niezalogowany 2017-10-14 12:23:14

  Tępa sucz. Imprezki się zachciało. Marsz do sciery.

 • Tymida - niezalogowany 2017-10-15 10:48:11

  Czy ktoś może podać imię nazwisko tej pani? Czym się zajmuje? Gdzie pracuje? Proszę o szczegóły.

 • GośćAnusiak - niezalogowany 2017-10-16 07:06:21

  Nie jestem za tym żeby głaskać po głowie alkoholików.ale ci którzy sie tu wypowiadają sa to przeważnie mężczyźni którym czasem zdarza się PROWADZIĆ po kielichu.Istnieje ustawa o ochronie danych osobowych w z tego co tu widzę wiele osób nêkaloby te kobietę w domu,na ulicy i miejscu pracy.jakim prawem pytam?od wymierzania wyrokow jest sąd a nie my...bo nikt nie jest bez winy ani krysztalowo czysty

 • agniK kazclaiB - niezalogowany 2017-10-16 18:04:38

  A gdyby na tej plaży bawiły się tego dnia twoje dzieci i finał sprawy byłby tragiczny czy też dziś byś broniła tej suczy? Ona nie jechała na kacu po imprezie dzień wcześniej, ona miała z rana 3 promile, chciała uciec z miejsca, jaki gnoj musi mieć w głowie, jakie zepsucie???? Przecież taka osoba nie ma żadnych wartości, nie ceni ludzkiego życia, należy ją napietnowac a nie bronić!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się