:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Koalicja Samorządowa przedstawiła kandydatów i program dla Ciechanowa [wideo/zdjęcia]

21/09/2018 16:50

Podczas konferencji prasowej na ciechanowskim deptaku Komitet Wyborczy Wyborców "Koalicja Samorządowa" zaprezentował swoich kandydatów do Rady Miasta oraz program "Tak dla Ciechanowa".

Koalicja Samorządowa, którą tworzą m.in. przedstawiciele Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej oraz Ciechanowskiej Wspólnoty Samorządowej, zarejestrowała łącznie 28 kandydatów do Rady Miasta w czterech okręgach wyborczych (wszystkie listy publikujemy TUTAJ). Podczas konferencji prasowej zaprezentowano nie tylko kandydatów na radnych, ale również przedstawiono główne założenia programu wyborczego.

Więcej w materiale wideo.

Koalicja Samorządowa przedstawiła kandydatów i program dla Ciechanowa [wideo/zdjęcia] komentarze opinie

  • gość 2018-09-21 22:31:22

    Myślę ,że Pan Dąbrowski Zdzisław i Pan Sawicki Mariusz są warci poparcia ,ponieważ nie są chorągiewkami jak Pani Rzeplińska i nie zmieniają swoich partii jak rękawiczek.Mają cały czas swoje zdanie.Może gorsze ,może lepsze.Nikt jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził.Uważam,że trzeba patrzeć na to ile czasu kto meszka w Ciechanowie,gdzie chodził do do szkół i jak zna Ciechanów.Ponadto trzeba popatrzeć,gdzie kto pracuj i w jakim środowisku się obraca.Kontakt z ludźmi jest bardzo ważny.pan Dąbrowski pracuje w S.M.L.W."Mazowsze",a Pan Sawicki w szkole L.O. Z.Krasińskiego.Uważam ,że kontakty z takimi ;osobami nie przynoszą ujmy dla Ciechanowa. Dlatego proszę się zastanowić na kogo głosować.

  • Relax - niezalogowany 2018-09-22 11:33:19

    Koledzy z PO wstydzą się swojej alma mater i małpują pod szyldem koalicja Obywatelska

  • Gość - niezalogowany 2018-09-22 18:32:04

    Sami Młodzi :) hehehe Walka o koryto trwa...

  • Gość - niezalogowany 2018-09-22 18:40:24

    Niestety nie przekonują mnie te twarze tym bardziej że większość już była.

  • gość 2018-09-22 18:50:20

    Panie Tomku z salonu jest pan fajnym człowiekiem ale zdecydowanie wpadł pan w złe towarzystwo

  • Ja - niezalogowany 2018-09-23 07:10:17

    Czytam komentarze i zastanawiam się, ile jadu i żółci trzeba mieć, żeby tak bezinteresownie pluć na ludzi. Żadnych merytorycznych uwag (poza pierwszym wpisem), choćby próby obiektywizmu. No chyba, że ktoś ma interes partyjny w opluwaniu konkurencji. Ale to tym gorzej świadczy o zleceniodawcach tego hejtu.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-23 07:47:59

    Jakieś szemrane towarzystwo. I te ich twarze rozpaczliwie poszukujące rozumu.

  • gość 2018-09-23 14:59:01

    Tomasz trafiłeś w złe towarzystwo i będziesz tego żałował. Twój wybór.. bo ja na pewno na ciebie nie zagłosuje

  • gość 2018-09-24 07:03:20

    Pan Dąbrowski? Uchowaj Boże!!!

  • wyborca - niezalogowany 2018-09-24 08:11:46

    Żbikowski Marcin ?? o boże nigdy, Kwiatowy Kącik masakra, buda jak z PRL to gdzie "rządzić" miastem