:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Kino Letnie wraca na zamkowe błonia

Kiedy: 2017-07-08 , godzina: 22:00 | Gdzie: błonia zamkowe

Kino, Letnie wraca zamkowe błonia - zdjęcie, fotografia

Kino Letnie wraca na ciechanowskie błonia zamkowe pod znakiem fantastyki. Na pierwszym seansie, który odbędzie się już w najbliższą sobotę (8 lipca) o godz. 22:00, wyświetlony zostanie "Na skraju jutra" w reżyserii Douga Limana.

To historia żołnierza, który zostaje zamknięty w pętli czasowej, by pokonać najeźdźców z obcej planety. W rolach głównych: Tom Cruise oraz Emily Blunt.

Natomiast za miesiąc (5 sierpnia) również o godz. 22:00 będzie można ruszyć w podróż po kosmosie wraz z Matthew McConaugheyem oraz Anne Hathaway w głośnym "Interstellar" Christophera Nolana. Film otrzymał w 2015 roku Oscara za najlepsze efekty specjalne, więc szykuje się seans pełen wrażeń.

Przed projekcją każdego filmu widzom udostępniane będą koce oraz leżaki, a w przypadku złej pogody zaaranżowane zostanie kino samochodowe. Dźwięk w radiu będzie dostępny na częstotliwości 88,7.   

Kino Letnie wraca na zamkowe błonia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się