:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Kierowca Volkswagena stracił prawo jazdy pod Ciechanowem

Piraci Drogowi, Kierowca Volkswagena stracił prawo jazdy Ciechanowem - zdjęcie, fotografia

Trzy miesiące odpocznie od kierowania pojazdem 35-latek, który przesadził z prędkością w gminie Gołymin-Ośrodek. Odpowie za ponad dwukrotne przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym.

W ostatnią środę (8 sierpnia) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili kontrole prędkości w miejscowości Gogole. Około godz. 15:50 zatrzymali tam kierowcę Volkswagena. Okazało się bowiem, że 35-latek pędził w obszarze zabudowanym 103 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 53 km/h.

Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. został również ukarany mandatem i punktami karnymi.

Kierowca Volkswagena stracił prawo jazdy pod Ciechanowem komentarze opinie

  • Hary - niezalogowany 2018-08-10 12:36:32

    ale o tzo chodzi? przecież jeden kolega tutaj pisał, że tyle możnapisać bo się mieści w granicy błędu. nic się nie stao...

  • Hary - niezalogowany 2018-08-10 12:43:42

    znaczy się że można jechać tyle, 103 bo do 100 potem granica błędu i jest gites!

  • gość 2018-08-10 13:14:19

    Hary ty blaznie glupi..Wez ty sie lepiej za jakas prace a nie stoisz i czekasz zeby ktos dal ci 2 zl na piwo i wybierasz niedopałki z koszy zeby zapalic...Nie masz pojecia o tym co piszesz nie mowiac juz o twoim problemie czytania ze zrozumieniem..

  • Hary - niezalogowany 2018-08-10 21:20:11

    Morda szczerze. A tymczasem jadę pojeździć 103 km/h. W końcu jak wolno to wolno. Najwyżej powiem że to w granicy błędu było. Buahahahahahaha!!!!

  • Hary - niezalogowany 2018-08-10 21:20:42

    Morda szczurze!

  • Gość - niezalogowany 2018-08-11 01:13:31

    Harry debilu niemyty zamknij morde

  • Normal - niezalogowany 2018-08-11 08:24:02

    Zostawcie Harego...... On i tak nic nic nie zrozumie. Ja już sobie odpuściłem tłumaczenie mu sensu tego słynnego wpisu o 103 km/h. Nie zrozumiał i już tego nigdy nie zrozumie. A Ty Hary odpuść sobie już ten temat bo to nawet na złoźliwość nie wygląda tylko na brak inteligentnego myślenia. Przynosisz wstyd normalnym ludziom z Twojego miasta, którzy z uporem maniaka próbują Ci wytłumaczyć temat- niestety bez skutku.......

  • Hary - niezalogowany 2018-08-11 21:27:59

    Zostawić normalsa! On tak bardzo chce być normalny że się podpisuje normal. Ale to i tak nie pomoże. Mimo wszystko nie należy się odwracać od człowieka. Normals, załóż pieluche bo znów będzie smierdziec w izolatce. Inni pacjenci się skarżą. Normals, bo będziemy musieli włożyć kaftanik! Eh, idę dla relaksu pojeździć 103. W razie kontroli powiem że to granica błędu. Buahahahahahaha!!!

  • Normal - niezalogowany 2018-08-11 22:58:06

    Masz coś lepszego w swoich zasobach czy ten ostatni Twój wpis to wszysto na co Cię stać ??? Nie zabłysnąleś...... Już Ci napisałem - przynosisz wstyd..... Niektórym jest głupio za Ciebie. Wiesz jak trzeba mocno się wysilić żeby zniżyc się do Twojego poziomu? Sorry, nie dalem rady. Jesteś lepszy. Walka o ostatnie miejsce była zacięta ale wygrałeś

  • Normal - niezalogowany 2018-08-12 08:34:43

    Śmierdzi mi z gaci! Dziwne, przecież myje się co najmniej raz w miesiącu...

  • Normal - niezalogowany 2018-08-12 11:15:39

    Hary. Jesteś aż takim ciechanowskim prostakiem, żeby podszywać się pod mój nick? Nie umiesz inaczej? Argumenty się skończyły? Dolej sobie oleju to może mózg zacznie pracować. Smieszny nie jesteś, inteligentny też nie, ciężko kapujesz, nie rozumiesz słów których używasz do pisania. Wujek samo dno.....

  • Normal - niezalogowany 2018-08-12 13:06:48

    Może ktoś z użytkowników doradzi? Szukam jakiś mocnych perfum. Mam taki problem że śmierdzi mi z gaci a konkretnie z tyłka i potrzebuje silnych perfum żeby zabić ten smród! Proszę pomóżcie bo jest naprawdę ciężko wytrzymac w moim otoczeniu. Nie mam przyjaciół. Podejrzewam że to może być przyczyna. Próbowałem raz się umyć ale po mydle swędzi mnie skóra i dziwnie pachnie. To jak? Ktoś coś?

  • Normal - niezalogowany 2018-08-12 13:45:57

    No tak Hary. Ciechanów to stan umysłu. Znowu się podszyłeś pod mój nick. Myślisz, że nikt się nie zorientuje? Przecież widać rożnicę w poziomie pisania postów. Jesteś głupszy niz myślałem.... Szok. Kończę. Jednak za kilka dni odezwę się i znowu spanikujesz. Myśl już co odpisać bo długo kapujesz i musisz mieć czas....

  • Gość - niezalogowany 2018-08-12 22:03:30

    Harry to idiota którego powinno się izolować od społeczeństwa

  • Normal - niezalogowany 2018-08-13 16:52:50

    ratunku! pomocy! wykąpałem się w takim zakopanym zbiorniku ale jest jeszcze gorzej! tam była tabliczka "sambo", "szubmoo" czy czy jakoś tak, ktoś coś co to oznacza??? w sumie zapach mi się podoba tylko skóra mnie mocno swędzi...

  • gość 2018-08-16 11:52:07

    Rany Hary już ci kiedyś napisałam zacznij myśleć to naprawdę nie boli i ta piłka którą nosisz po środku karku nie służy do bekania, ale komu to tłumaczyć przecież ten dzieciak z gimnazjum nic nie rozumie i myśli że jest śmieszny. Gówniarzu jak nie masz nic do powiedzenia zamknij mordę i nie tykaj komputera bo nie jesteś szczylu śmieszny tylko żenujący. A odezwiesz sie jeszcze raz dzieciaku znajdę z jakiego komputera piszesz i pogadam sobie o twoich wpisach smarku z twoimi rodzicami. Informatyk.