:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C umiarkowane opady deszczu

Kierowca Rovera stracił prawo jazdy pod Ciechanowem

Piraci Drogowi, Kierowca Rovera stracił prawo jazdy Ciechanowem - zdjęcie, fotografia

O ponad 60 km/h przekroczył dozwoloną prędkość kierowca Rovera. Mężczyzna na najbliższe trzy miesiące pożegnał się z prawem jazdy.

W ostatni poniedziałek (17 kwietnia) około godz. 7:00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali na drodze krajowej nr 60 w Pęchcinie kierowcę Rovera. Mężczyzna pędził w obszarze zabudowanym z prędkością 112 km/h.

42-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe trzy miesiące.

Kierowca Rovera stracił prawo jazdy pod Ciechanowem komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-04-20 15:11:33

    No i pewnie prędkość była mierzona u rządzeniem jak na załączonym obrazku typu Iskra .Sąd Rejonowy w Sierpcu uznał, że mandat za przekroczenie prędkości, wystawiony na podstawie pomiaru wykonanego radarem Iskra-1 jest niezgodny z prawem. Powód? Rejestrator nie może być używany w Polsce, gdyż urządzenie zostało nieprawidłowo zalegalizowane. Wyprodukowane w Rosji radary miały trafić wyłącznie na drogi Ukrainy. Mimo tej wiedzy policjanci dalej karali kierowców na podstawie wskazań wadliwych urządzeń.

  • gość 2017-04-20 18:40:14

    Pomiar radarem ISKRA _ 1 jest niewiarygodny. Sądy odrzucają wnioski policji o ukaranie.

Dodajesz jako: Zaloguj się