:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Kierowca cysterny zasnął za kierownicą. Skutki usuwano przez ponad 9 godzin [zdjęcia]

Zaśnięcie kierowcy było przyczyną zdarzenia drogowego z udziałem cysterny. Pojazd wywrócił się na bok. Działania na miejscu trwały ponad 9 godzin.

Powracamy do kolizji, która miała miejsce w piątek (13 lipca) około godz. 8:20 na drodze krajowej nr 7 w okolicach miejscowości Kondrajec Szlachecki w gminie Glinojeck. Doszło tam do zdarzenia drogowego z udziałem zespołu pojazdów DAF z cysterną. - Policjanci ustalili, że 61-letni kierowca zespołu pojazdów zasnął za kierownicą i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń, kierujący został pouczony, od pojazdu oraz naczepy zatrzymano dowody rejestracyjne - poinformowała nas kom. Jolanta Bym.

Pojazd przewoził około 25 ton serwatki. W wyniku zdarzenia doszło do rozszczelnienia się jednej z komór i wycieku przewożonego towaru. Strażacy zabezpieczyli wyciek. Konieczne było podstawienie innej cysterny, żeby przepompować załadunek. Dopiero wtedy możliwe było postawienie pojazdu na koła. W trwającej ponad 9 godzin akcji brali udział z strażacy z Ciechanowa, Glinojecka i Woli Folwark.


(fot. OSP Glinojeck)

Kierowca cysterny zasnął za kierownicą. Skutki usuwano przez ponad 9 godzin [zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-17 23:32:23

    Spać to każden jeden potrafi. Ale robić to nie ma komu.

  • gość 2018-07-18 13:17:08

    Nie dziw się, jakbyś pracował zawodowo na ciężarówkach to byś co innego pisał.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl